Hlavní obsah
Foto: Promo Horkýže slíže

Horkýže slíže oslaví ve Valašském Meziříčí čtvrtstoletí své existence vyprodaným koncertem

Nitranská kapela Horkýže slíže letos oslavuje čtvrtstoletí své existence a v rámci velkolepého turné přijede toto významné jubileum oslavit také s fanoušky ve Valašském Meziříčí. Již vyprodaný koncert se uskuteční v sobotu 4. března v Kulturním zařízení. Jako support vystoupí domácí Koně a prase.

Foto: Promo Horkýže slíže
Horkýže slíže oslaví ve Valašském Meziříčí čtvrtstoletí své existence vyprodaným koncertem

Za svou kariéru si Horkýže slíže vybudovali solidní pozici jak na slovenské, tak i české hudební scéně a na svých samostatných štacích vyprodává kluby, kulturní domy i velké sportovní haly. Za celou dobu odehráli přes 2000 koncertů, nahráli 15 alb a na kanále YouTube mají přes milión zhlédnutí.

V tomto roce vydávají další řadové album a vyráží na jubilejní turné, které bude čítat pětadvacet jarních a pětadvacet podzimních zastávek. Nebudou chybět dekorace, vizualizace ani Kukovy originální, nepředvídatelné a neotřelé fórky.

„Graficky nás inspirovaly staré videohry z dob našich začátků. Toto téma bude součástí koncertů i proma,” uvedl Dr. Juro Štefánik, který s myšlenkou propojení minulosti a současnosti přišel a dohlíží na realizaci. Zpěvák Kuko dodal: „Jsme pilní jako včely a držíme se hesla – …po každém hovno, enem po včelách med.”

Na každém koncertu se objeví momenty překvapení. Na pódiu se objeví kapitán letadla, bezdomovec, tým chirurgů na operačním sále, opravář Emil Bacigala a jiné postavy. Jak se představí Slíže tentokrát, se musíme nechat překvapit, protože jak známo, neprozrazují nic předem. Možná opět přiletí z jiné planety.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků