Hlavní obsah
Adventní čas tráví Helena Vondráčková na vánočně laděných koncertech. Foto: Robert Rohál

Helena Vondráčková vyrazila na šňůru vánočních koncertů po Slovensku

Sérii pěti vánočních koncertů absolvuje v těchto dnech po pěti slovenských městech Helena Vondráčková. Za zády má kapelu Charlie Band, přičemž jako host vystoupí mladá slovenská zpěvačka Eva Kleinová.

Adventní čas tráví Helena Vondráčková na vánočně laděných koncertech. Foto: Robert Rohál
Helena Vondráčková vyrazila na šňůru vánočních koncertů po Slovensku

Už v pátek 12. prosince proběhl koncert v Modre u Bratislavy, v sobotu 13. prosince Helena Vondráčková vystoupí v Divadle Andreje Bagara v Nitře, 14. prosince ve Sportovní hale Štiavničky v Banské Bystrici, 15. prosince v Domě kultury ve Vranově nad Topľou a 16. 12. šňůru uzavře koncertem ve Společenském pavilonu v Košicích.

Na svých koncertech zazpívá nejen písně z aktuálního alba Kouzlo Vánoc nebo novinky z posledního řadového alba Touhy, ale také pěknou řádku léty prověřených hitů.

Závěr letošního roku měla zpěvačka mimořádně pracovně nabitý. Nejenže natočila album Kouzlo Vánoc, které se v Česku a Slovensku objevilo v polovině listopadu, ale měla také řadu vystoupení.

Kromě koncertů v tuzemsku se koncem roku představila v show německé televize MDR a zazpívala si i v Turecku. Na podzim byla také jednou z hvězd dvou televizních pořadů - nejdřív to byla "česko-slovenská" Chart Show, potom Královny popu - Pocta legendám.

Po slovenském turné čeká zpěvačku 21. prosince tradičně pražská Lucerna. Jako host vystoupí tentokrát Ondřej Brzobohatý, který spolupracuje s Helenou Vondráčkovou už delší dobu. Nejenže jí napsal na CD Touhy dvě písně a v září byl kmotrem jejího retrospektivního alba Best  Of The Best, ale nazpíval s ní také duet Vánoční.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků