Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Aleš Krecl

Havířov bude mít nejhlasitější hokejové fanoušky

V Havířově vytvoří v sobotu 8. října český rekord v nejhlasitější podpoře hokejového týmu. Pokusí se o to skvělí havířovští fanoušci. Za rekordní decibely dostanou pivo. Místní klub se pyšní největšími návštěvami v druhé hokejové lize.

Ilustrační foto Foto: Aleš Krecl
Havířov bude mít nejhlasitější hokejové fanoušky

Druholigový hokejový klub AZ Havířov se v sobotu 8. října střetne s Valašským Meziříčím. Utkání začíná od 17.00 hodin. Havířovští fanoušci se pokusí co nejhlasitěji podpořit svůj tým a ustanovit tak rekord, který bude zapsán do České knihy rekordů.

Na vytvoření rekordu bude dohlížet komisař z agentury Dobrý den, který také provede měření speciálním zařízením. Podobný pokus doposud není registrován, takže dosažený výsledek z Havířova se stane platným českým rekordem.

Výslednou hodnotu rekordu pak organizátoři vynásobí třemi a tolik piv dostanou fanoušci po skončení utkání od pivovaru Radegast. Piva dostanou v hospodě přímo na zimním stadionu. Pokud padne například hodnota 100 decibelů, dostanou fanoušci 300 piv. Už dvě hodiny před zápasem startují hokejové soutěže s Radegastem.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků