Hlavní obsah
Hana Zagorová na oslavách narozenin Felixe Slováčka v Lucerně Foto: Petr Mráček

Hana Zagorová zazpívá v Kalichu

Devítinásobná zlatá Slavice Hana Zagorová, jedna z nejpopulárnějších interpretek u nás opět vystoupí v divadle Kalich Praha.

Hana Zagorová na oslavách narozenin Felixe Slováčka v Lucerně Foto: Petr Mráček
Hana Zagorová zazpívá v Kalichu

Nestárnoucí hity jedné z nejpopulárnějších zpěvaček naší pop-music zazní v komorní atmosféře divadla Kalich 23. září.

Hana Zagorová, o níž nedávno Česká televize odvysílala dokument v cyklu Neobyčejné životy, patří již 40 let k populárním osobnostem naší hudební scény. Hana Zagorová není jen zpěvačka, ale i autorka mnoha svých textů, do kterých dává kus svého já, kus ze svého života. Je i herečkou - zahrála si např. ve filmech Josefína, Trhák, ale hlavně nezapomenutelná byla v legendárním představení divadla Semafor Kytice, kde si zahrála po boku Josefa Dvořáka. Zahrála si v muzikálech - Mona Lisa, Jack rozparovač. Měla mnoho svých vlastních televizních pořadů.

"Spousta lidí zpívá o kus líp. Ale já jsem nikdy nepochopila, co ty lidi na mě tak bere,” řekla Hana Zagorová v závěru svého posledního televizního dokumentu.

Odpověď je jasná. Je to její milý úsměv, muzika kterou dělá s láskou a nadšením pro své posluchače a diváky. Je to její nepodsouvání se do médií za každou cenu. Jsou to texty, která Hana Zagorová v posledních letech zpívá. Je to její lidskost, které uvěří snad každý, kdo si poslechne její vyznání, přečtě rozhovor s ní.

Její koncerty jsou vždy vyprodané a publikum nadšené. Věřím, že rozhodně tomu nebude jinak i v divadle Kalich, kam se již poněkolikáté vrací se svým programem. Hostem koncertu bude Petr Rezek, doprovázet bude Boom Band Jiřího Dvořáka. Zazní nejznámější písně její kariéry - Nápad, Rybičko zlatá, Maluj zase obrázky, ale i ty novější - Za každou chvíli s Tebou platím, Je naprosto nezbytné, Adieu.

Pokud chcete strávit příjemný večer ve společnosti velké osobnosti, pak si rozhodně nenechte ujít tento koncert.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků