Hlavní obsah
Foto: Ondřej Smolka

FILIP M. vyráží na podzimní minitour

Ostravská kapela FILIP M. v čele se zpěvačkou Jitkou Andraškovou vyráží na podzimní sérii koncertů, na které s sebou přiveze velmi zajímavé hosty. Koncert ve valašskomeziříčském M-klubu odehrají v pátek 21. září od 20.00 hodin.

Foto: Ondřej Smolka
FILIP M. vyráží na podzimní minitour

Zpěvačka, skladatelka a textařka Jitka Andrašková se na hudební scéně pohybuje již mnoho let, během kterých spolupracovala s kapelami Buty, Mňága a Žďorp, Kryštof a dalšími. Se svou kapelou FILIP M. pak stála od roku 2000 na klubových a festivalových pódiích po celé české zemi a natočila několik CD a DVD. Hudba FILIP M. se pohybuje na pomezí folku a popu, výraznou složkou jsou vynikající vokály a výrazné, leč jemné melodie, kterými se můžete nechat unášet do krajiny snů, fantazie a příběhů.

Jako hosté kapely vystoupí dva legendární hudebníci - Zdeněk Vřešťál a Vít Sázavský, zakladatelé kapely Neřež, jež je pokračováním legendární kapely Nerez, ve které zněl nezapomenutelný hlas Zuzany Navarové.

Kapela si pro fanoušky připravila překvapení ve formě CD, které obdrží ke vstupence zakoupené v předprodeji každý návštěvník (platí i pro vstupenky zakoupené on-line, CD bude k vyzvednutí u vstupu v den akce). Vstupenky v předprodeji lze koupit v Informačním centru ve Valašském Meziříčí nebo on-line na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz, kde se dozvíte také více informací. 

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků