Hlavní obsah
Foto: FT UTB

Fakulta technologická UTB zve své absolventy na největší sraz v dějinách Zlína

Už 50 let letos slaví Fakulta technologická, nejstarší součást zlínské Univerzity Tomáše Bati. Vyvrcholením oslav se stane první a historicky největší sraz absolventů FT, který se koná v sobotu 14. září, a hlásit se na něj je možné již nyní.

Foto: FT UTB
Fakulta technologická UTB zve své absolventy na největší sraz v dějinách Zlína

Potkat se se starými známými, seznámit se s novými tvářemi, pobavit se i zjistit, jak se v čase proměnila Fakulta technologická. To vše mohou zažít její absolventi, pokud se rozhodnou „vrátit se domů“ a přijít na největší sraz, který jejich Alma mater pořádá ve Zlíně 14. září od 12 hodin.

Homecoming aneb Návrat domů bude zahrnovat krátké prezentace úspěšných absolventů, exkurze po prostorách fakulty i velkolepou party, kde zahraje Mňága a Žďorp, nebo Ivan Mládek Banjo Band.

„Fakulta technologická letos oslavila 50 let. Za dobu její existence zde absolvovalo téměř deset tisíc studentů. Budeme rádi, když se vrátí zavzpomínat na svá studentská léta a podívat se, jak jejich škola vypadá teď,“ řekl současný děkan FT Roman Čermák. „Zveme nejen absolventy, ale i aktuální studenty, současné a bývalé zaměstnance, prostě všechny, kteří s FT mají něco do činění.“

Sraz začíná už ve 12 hodin, a to konferencí s krátkými prezentacemi, na které se představí významní absolventi FT. Zároveň budou probíhat exkurze ve fakultních budovách, vždy v celou hodinu od 12 do 18 hodin.

Současně bude otevřeno všech 9 ústavů fakulty s možností diskutovat s přítomnými akademiky o historii, ale i současnosti jejich pedagogické a vědecko-výzkumné činnosti. A od 14 hodin se rozjede pořádná party, na které zahrají kapely Ivan Mládek Banjo Band, Mr. Teddy and the Sidekicks, Mňága a Žďorp, Golden Delicious, ale i cimbálová muzika.

Vstup na Homecoming je zdarma, z kapacitních důvodů je však nezbytné se předem registrovat na 50let.ft.utb.cz/homecoming/registrace/

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků