Hlavní obsah
Registrace na konferenci je v této chvíli již spuštěna. Foto: Pavla Boháčová

Dýšina centrem networkingu

V úterý 10. října se v Greensgate Golf & Leisure Parku Dýšina sjedou podnikatelé, manažeři a všichni další zájemci o networking. Ptáte se, za čím? Za druhou konferencí v pořadí, která má za cíl naučit je využívat své kontakty jinak, než jsme byli zvyklí doposud. Jednoduše efektivněji.

Registrace na konferenci je v této chvíli již spuštěna. Foto: Pavla Boháčová
Dýšina centrem networkingu

„Letošním tématem je osobní jednání jeden na jednoho. Rozebereme ho ze všech stran. Naši účastníci se mohou těšit na spíkry z oblastí personalistiky, mezilidské komunikace, psychologie, koučování, digitálního nebo také módního světa,” zve pořadatelka Jana Havlíčková.

Mezi dalšími zvučnými jmény se mezi spíkry objeví Michal Hrubý, Hana Kopišťová, Ondřej Hajský nebo třeba Jana Meinlschmidtová. Nejen od nich se hosté konference dozví spoustu zajímavých rad a konkrétních tipů.

„Konference bude probíhat celý den ve dvou částech, kdy si účastníci budou moci vybrat z hned několika zajímavých témat a zaměření workshopů a přednášek od tipů, jak správně používat LinkedIn, jak se správně prezentovat svým vystupováním, řečí těla, ale také osobním stylem či jak zvládat různé obchodní protějšky. Také mohou zvolit dopolední část programu v podobě golfové akademie či hry na 9 jamek,” doplnila další z pořadatelek Pavla Boháčová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků