Hlavní obsah
Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí Foto: Ondřej Smolka

Dvojkoncert ve Valašském Meziříčí nabídne Ivo Jahelku a Miroslava Palečka

Ve středu 3. října od 19.00 hodin mohou zájemci v sále Kulturního zařízení města Valašského Meziříčí navštívit dvojkoncert, na němž vystoupí Miroslav Paleček a Ivo Jahelka.

Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí Foto: Ondřej Smolka
Dvojkoncert ve Valašském Meziříčí nabídne Ivo Jahelku a Miroslava Palečka

Pořad sestává ze dvou samostatných částí, z nichž každá trvá přibližně hodinu.

Po společném úvodním bloku se v té první představí Miroslav Paleček, folkový písničkář, který patří k české hudební scéně již od konce 60. let. S Michaelem Janíkem založili duo a brzo získali široký okruh posluchačů. Miroslav Paleček byl dlouholetým členem divadla Semafor, je znám i jako originální interpret písní Voskovce a Wericha. Od 90. let koncertuje se zpívajícím právníkem Ivo Jahelkou a vytvořili úspěšné tematické CD Tenisová akademie

V druhé části pořadu pobaví Ivo Jahelka, který se proslavil jako „zpívající právník“. Kromě dráhy advokáta začal zhudebňovat soudní případy a příběhy ze soudních spisů a policejních protokolů. Začínal v klubu Rubín, často vystupoval na Portě a jiných folkových přehlídkách. Diváci České televize ho znají také jako průvodce populárně naučným seriálem o soudnictví Neznalost neomlouvá.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků