Hlavní obsah
Otevření nového fitka Foto: Petr Mráček

Dvacítka známých osobností dorazila do nového fitka Hanky Kynychové

Nejznámější česká cvičitelka Hanka Kynychová otevírá nové fitko v Praze na Pankráci, kam se stěhuje po deseti letech působení v Modřanech.

Otevření nového fitka Foto: Petr Mráček
Dvacítka známých osobností dorazila do nového fitka Hanky Kynychové

„Modřany už mi začaly být malé, chtěla jsem se přiblížit všem, který si se mnou chtějí zacvičit. Na Pankrác je blízko téměř odevšad, protože je to na metru,“ vysvětlila důvod velkého stěhování Kynychová na otevíračce 20. října.

Fitko, které několik měsíců stavěl její manžel, představila cvičitelka Kynychová nejdříve svým kamarádům a známým a postupně bude fitko otevřeno pro veřejnost. Že se máme na co těšit je více než jasné. Fitko nabízí skupinové lekce pro ženy i muže, funkční tréninky, H.E.A.T. Program, prostornou posilovnu nebo třeba relaxaci v infra sauně. Nebudou chybět ani taneční lekce s králem podpatků Filipem Jankovičem nebo s hvězdou soutěže StarDance Markem Dědíkem. Oblíbený program Pilates bude předcvičovat i známá choreografka a tanečnice Leona Qaša Kvasnicová.

Největším překvapením byla návštěva Petry Janů, která dokonce improvizovaně á kapela zazpívala svojí píseň Moje malá premiéra a Hanku Kynychovou tak dohnala přímo k slzám. „Byl to silný zážitek. Fitko jsem den před akcí vlastníma rukama uklízela, stěhovala a čančala, bylo to velké vypětí, proto jsem byla naměkko,“ sdělila pocity majitelka nového moderního fitka, která po celý den neskrývala slzy dojetí.

Mezi další gratulanty patřila i Heidi Janků, která sice necvičí, ale slíbila, že na Břišní pekáč zajde. Pravidelnými klienty Hančina fitka jsou už několik let Radim Schwab, Jan Potměšil, Leona Machálková nebo Petr Vojnar, kteří nemohli na openingu chybět.

Nová předsevzetí si daly třeba Tereza Mátlová, Lucie Benešová, Bára Kodetová nebo Hana Gregorová, které se na cvičení s Hankou už těší. Chybět v Hančině fitku nebude ani Miluška Bittnerová, která však bude spíše navštěvovat sauny a pít dobrou kávu na terase.

Mezi kmotrami pak nechyběly ani majitelky krásných postav Klára Doležalová, Eva Perkausová, Daniela Šinkorová, Sandra Parmová, Jana Bernášková nebo Kristýna Janáčková a Katka Kristelová, které několik let cvičí podle Hančiných DVD. Muže sportovce na představení Fitka Hanky Kynychové reprezentovali také Jakub Kohák, youtuber Ati a Jan Rosák, který přišel Hanku podpořit na základě setkání v soutěži Pevnost Boyard, kde Kynychová předvedla fenomenální výkon v díře s hady. 

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků