Hlavní obsah
Plakát s programem Foto: obec Šenov u Nového Jičína

Dvacátý ročník obecních slavností Šenovský škrpál klepe na dveře

Kulatý dvacátý ročník obecních slavností Šenovský škrpál, který každoročně pořádá obec Šenov u Nového Jičína, již klepe na dveře. Uskuteční se jako každý rok ve Sportovním areálu v ulici Elišky Krásnohorské v termínu 23. a 24. srpna a organizátoři slibují velmi nabitý program.

Plakát s programem Foto: obec Šenov u Nového Jičína
Dvacátý ročník obecních slavností Šenovský škrpál klepe na dveře

Přestože v programu nenajdete komerční jména kapel a hudebních skupin, zaručeně se jedná o velmi kvalitní hudební zážitky. 

Šenovský škrpál začíná v pátek 23. srpna ve Sportovním areálu v ulici Elišky Krásnohorské v obci Šenov u Nového Jičína od 18:00, kdy do 20:30 bude probíhat diskotéka Miroslava Rešla s hostem DJ Mikee. Po diskotéce proběhne tradiční lampiónový průvod s vyhlášením nejhezčích lampiónů. Obec navíc každé dítě, které se tohoto lampiónového průvodu zúčastní se svým lampiónem, obdaruje vstupenkou na tři jízdy na kolotočích, které budou jezdit v rámci slavností v sobotu 24. srpna.

Ve 21:00 hodin zahájí oficiálně 20. ročník Šenovského škrpálu starosta obce JUDr. Vojtěch Hývnar, poté bude následovat tradiční slavnostní ohňostroj a diskotéka Miroslava Rešla s hostem DJ Mikee až do ranních hodin.

O den později na stejném místě pobaví děti od 10:00 hodin Klaun Hopsalín se svým programem Show Madagaskar. Odpoledne od 14:00 budou probíhat vystoupení následujících kapel a hudebních seskupení různých žánrů:  

14:00 - Javořinka - dechová hudba
15:30 - Fojti - folková skupina
16:30 - Vyhlášení sportovních výsledků - dospělí
17:00 - Crash Drums - seskupení bubeníků
18:30 - Plavci - s Honzou Vančurou a hostem Irenou Budweiserovou
20:30 - Turbo revival - hudební skupina
21:30 - Ajdontker - vítěz facebookové soutěže

Posledním účinkujícím bude kapela Tequila band, která bude bavit návštěvníky všemi možnými známými hity od 22:00 hodin až do rána.

Sobotním odpolednem bude návštěvníky provázet známý moderátor z Hitrádia Orion Bc. Martin Jakůbek.

V sobotu navíc obec připravila "bonbónek" pro děti - od 10:00 do 21:00 bude jezdit okolo sportovního areálu Dětský vláček. Sobotní odpoledne dětem kromě vláčku také zpestří kolotoče, trampolína a dětský hrad. Po celé dva dny je připraveno bohaté občerstvení a speciality všeho druhu, zajišťující místní podnikatelé.

Vstupné na akci bude tak, jako vloni, dobrovolné.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků