Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Ondřej Kořínek

Dva bytaři skončili v policejních poutech

Pražští muži zákona zadrželi v sobotu 1. října hned dva muže, kteří se vloupali do cizích domácností v Praze.

Ilustrační foto Foto: Ondřej Kořínek
Dva bytaři skončili v policejních poutech

K prvnímu případu došlo v Přední Kopanině před dvanáctou hodinou. Oznamovatelka vytočila linku 158 a oznámila, že neznámý muž vnikl na oplocený pozemek a zkoušel vypáčit okno. Po tomto neúspěšném pokusu se dal na útěk. Policisté ho zadrželi o několik minut později a odvezli na služebnu.

U druhého případu zasahovali policisté z Vinohrad. Po šestnácté hodině totiž přijali oznámení, že dochází v Mánesově ulici k pohybu pochybného muže po domě.

Jak se případ odehrával dále, popisuje pražská policejní mluvčí Andrea Zoulová: „Volající se zachoval duchapřítomně a cizího muže v domě zamknul. Policisté pohotovostní motorizované jednotky vzápětí přímo v jednom z bytů zastihli 33letého muže, který svou přítomnost v cizím příbytku zdůvodnil tvrzením, že zde čeká na kamarády.“

Poškozené vstupní dveře ale ukazovaly na nepravdivost tvrzení tohoto muže, a tak skončil v poutech a později na služebně.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků