Hlavní obsah
Druhého ročníku festivalu Malešičák se zúčastnilo více, než 2000 návštěvníků. Foto: Robin Suchánek

Druhý ročník rodinného festivalu Malešičák navštívilo více než 2000 lidí

Poslední srpnový víkend se v Malešickém parku v Praze 10 uskutečnil druhý ročník rodinného festivalu Malešičák, který navštívilo více než 2000 návštěvníků. Kromě mnoha koncertů kapel různých žánrů byl součástí festivalu také bohatý doprovodný program určen nejen pro děti.

Druhého ročníku festivalu Malešičák se zúčastnilo více, než 2000 návštěvníků. Foto: Robin Suchánek
Druhý ročník rodinného festivalu Malešičák navštívilo více než 2000 lidí

V sobotu 25. srpna se uskutečnil druhý ročník rodinného festivalu Malešičák, který pořádal spolek Malešice v pohybu. Vystoupily na něm kapely Petr Novák revival, Rehab, The Olsen, Škola písničkou, Puro Olcoholic Punk, Slapdash Rockabilly, hlavní hvězdou letošního ročníku byl zpěvák Petr Poláček se svou kapelou Bon Jovi Tribute Prague.

Součástí festivalu byl také bohatý doprovodný program.

„Děti si mohly vyrobit čelenky, polštářky a další výrobky v tvořivých dílničkách, BESIP zde měl stánek se svou kampaní Vidíme se?, která si klade za cíl změnit nepříznivý vývoj příčin a následků dopravních nehod, upozornit chodce, cyklisty, děti a seniory na nebezpečí, které jim při pohybu v provozu na silnicích hrozí,“ informoval pořadatel festivalu Filip Vránek.

Festivalu se také zúčastnilo Centrum Paraple s kampaní Neskákej do vody, skákej gumu, která upozorňuje na nebezpečí skákání do neznámých vod.

„Děti si zároveň mohly zaskákat gumu, tak jak tomu bylo za našich mladých let,” říká Vránek. „Druhý ročník se opravdu povedl. Lidé se skvěle bavili a my s nimi. Počasí stálo při nás a my si tak mohli užít pěkné odpoledne plné skvělých kapel,” chválí si pořadatel.

„Návštěvnost byla oproti prvnímu ročníku dvojnásobná, takže za mě obrovská spokojenost. Je to pro nás zpětná vazba, že má smysl v tom pokračovat. Všem moc děkujeme za účast a těšíme se na příští ročník," zhodnotil Filip Vránek, který již nyní připravuje třetí ročník festivalu Malešičák.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků