Hlavní obsah
Budova Sokolovny v Dobřiši - místě, kde hraje ženský oddíl florbalu Foto: Daniela Raušová

Dobříšské florbalové družstvo žen hledá nové členky

Dobříšský oddíl florbalu žen hrající pod záštitou TJ Sokola v Dobříši vznikl na konci února 2010, od té doby má ambice vstoupit do nižší ligy žen. Kvůli nedostatku hráček se mu to ale doposud nepodařilo.

Budova Sokolovny v Dobřiši - místě, kde hraje ženský oddíl florbalu Foto: Daniela Raušová
Dobříšské florbalové družstvo žen hledá nové členky

„V minulosti jsme několikrát hrály přátelská utkání, například s Příbramí, kde holky už první ligu hrají. Ale je to těžké, protože holek, které by si chtěly florbal zahrát, na Dobříši není moc. Stávalo se, že jsme zápas hrály třeba v osmi, což se nedá. Je škoda, že o ženský florbal na Dobříši není zájem,“ říká bývalá hráčka dobříšského oddílu Veronika Herelová, která musela florbalu zanechat z časových důvodů.

Právě proto hledá oddíl nové členky. Přitom je jedno jestli se jedná o holky, které předtím už někde hrály nebo o naprosté začátečnice, které nikdy nedržely hokejku v ruce. Ani věk není překážkou, je jedno zda-li vám je 15 nebo 45 let. Ženský oddíl trénuje v budově Sokolovny v Dobříši každou neděli od 16.30 do 18.30 hodin, stačí jen přijít.

„Přes prázdniny mají holky v trénování sice pauzu, ale od září chystají nábor nových členek. Takže jestli máte chuť si jít na Dobříši zasportovat, přijďte,“ dodala Veronika Herelová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků