Hlavní obsah
Al Bano má Prahu velice rád Foto: Lenka Žáčková

Do Prahy zavítal Al Bano, aby nasál atmosféru před velkým koncertem

Romantický umělec velkých světových scén Al Bano přiletěl do Prahy, aby nasál atmosféru a pozval své fanoušky prostřednictvím médií na koncert, který se uskuteční 26. listopadu v Praze v Tipsport Areně.

Al Bano má Prahu velice rád Foto: Lenka Žáčková
Do Prahy zavítal Al Bano, aby nasál atmosféru před velkým koncertem

V Praze poprvé vystoupí i s uměleckou partnerkou Rominou Power, která nemohla dorazit do české metropole, a tak poslala posluchačům milou zprávu, kterou Al Bano přečetl na tiskové konferenci v hotelu Mandarin, kde hovořil o společných vystoupeních i o svém životě: „Jsem ráda, že pojedeme do České republiky, kde publikum dokáže zahřát u srdce, a proto se velice těším.“

Společně triumfují v celé Evropě, v Americe i v Asii. Na dotaz, jaký společný hit má Al Bano nejraději, však nedokázal odpovědět. „Nazpíval jsem na 500 písní, ale nedokážu říct, kterou mám nejraději. Je to stejné, jako kdyby matka měla říct, jaké dítě má nejraději,“ odpověděl dobře naladěný interpret romantických písní.

Určitě lze potvrdit, že zazní takové hity jako je Felicita, Sempre sempre či Liberta a že koncert bude jistě nezapomenutelným zážitkem. Stále úžasně zpívají a vzbuzují ty správné emoce, tak jako v devadesátých a osmdesátých letech, než je rozdělila rodinná tragédie. Romina Power tehdy opustila pódia a Al Bano se po čase vrátil na sólovou dráhu, kterou zahájil již v roce 1964.

Volání fanoušků po živých koncertech slavného dua, však bylo tak silné, že se na pódia po dlouhé odmlce vrátila i Romina Power. Společné koncerty, které uspořádali v roce 2018 ve Varšavě a Gdaňsku, ale i Japonsku, byly bleskově vyprodány.

Vizitka: https://www.youtube.com/watch?v=1V4HOxL9brQ

Nikomu z nás by neměla být cizí pomoc druhým v ohrožení, producenti se proto rozhodli věnovat vstupenky „dobrákům“, jak se říká dobrovolným hasičům, protože právě oni jsou takového konání zářným příkladem. Bude osloveno několik Sborů dobrovolných hasičů napříč Českou republikou a budou jim věnovány vstupenky na koncert Al Bana a Rominy Power, který se koná 26. listopadu v Praze v Tipsport Areně.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků