Hlavní obsah
Ondřej Sokol a Petr Nárožný Foto: Archiv Bioscop

Do kin míří komedie Dvojníci se skvělým Ondřejem Sokolem

Již za tři měsíce bude do kin uvedena klasická nefalšovaná komedie Dvojníci s mnoha vděčnými a vtipnými situacemi. Brilantní dialogy nepostrádají svěží a provokující studentský humor.

Ondřej Sokol a Petr Nárožný Foto: Archiv Bioscop
Do kin míří komedie Dvojníci se skvělým Ondřejem Sokolem

To vše umocněné tvůrčím vkladem předních českých komediálních herců v čele se skvělým Ondřejem Sokolem v dvojroli dvou mužů Richarda a Honzy, kteří jsou si podobní jako vejce vejci, ale povahově i životními osudy jsou odlišní jako den a noc.

„Shodou náhod se potkají dva muži, kteří jsou si neuvěřitelně podobní, i když každý žije úplně jinak. Středoškolský profesor spořádaně, má rodinu, dům a svoje studenty, a ten druhý je zase zloděj, který se snaží životem proklouznout, jak se dá," říká Sokol o svých rolích.

Oblíbený bavič často při natáčení střídal obě role, a to i během jednoho dne. „Byla to samozřejmě výzva, ale docela mě to bavilo, měnit se i několikrát za den,“ vysvětlil herec, jehož jedna poloha vyžadovala po vizuální stránce usedlé oblečení a učesání pěšinky, s druhou si už více práce daly hlavně maskérky. 

Kromě Sokola ale diváci v kinech uvidí i další známé tváře. Manželku učitele ztvárnila Jitka Schneiderová a přítelkyni zloděje Simona Krainová. Parťákem slušňáka potom Miroslav Etzler, grázla Jakub Kohák. „Ondra v tom filmu podává životní výkon, to musíte vidět,“ dodal vtipálek Kohák.

Film Dvojníci uvidí diváci v českých kinech od 17. března.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků