Hlavní obsah
Děti na startu Foto: archiv

Děti na startu opět navštíví Pardubice

Děti na startu a Česko se hýbe jsou celorepublikovými programy podpory pohybu. V rámci doprovodného programu festivalu zdraví, krásy, pohybu budou děti do devíti let cvičit a soutěžit.

Děti na startu Foto: archiv
Děti na startu opět navštíví Pardubice

V pátek 14. října v 9 hodin začnou děti z pardubických mateřských škol a základních škol ukazovat svoje pohybové dovednosti a také si vyzkouší nové cvičební pomůcky, na kterých si pak zacvičí třeba právě ve své mateřské či základní škole.

Proč program Děti na startu vznikl a co je jeho cílem? Cílem je podporovat každé dítě, ať štíhlé nebo trochu při těle, z vesnice či z města, v rozvoji jeho pohybových aktivit a dovedností tak, aby se pohyb stal přirozenou součástí jeho života.

Mateřské školky a základní školy s dětmi od 4 do 9 let se mohou registrovat do tohoto programu a děti tak získají krásná trička a deníčky sportovců. Bližší informace k celému projektu lze získat v pátek 14. října od 9.00 do 11.30 hodin v kongresovém centru Paláce Pardubice (ve 3. patře). Zde budou probíhat také veškeré pohybové aktivity dětí.

Pokud si chcete jen přijít zacvičit se svým dítkem či vnoučetem, jste také zváni. Akce se koná v rámci doprovodného programu Festivalu zdraví, krásy, pohybu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků