Hlavní obsah
Foto: Petr Kameníček

Den otevřených Gymnázia Čajkovského pozve do odborných učeben i na vánoční trhy

Přemýšlíte nad dalším vzděláním svých dětí, sháníte vánoční dárky nebo nevíte kam za kulturou? Nejen to, ale řada dalších aktivit vás čeká, pokud přijdete strávit příjemné dopoledne v sobotu 28. listopadu do Gymnázia Čajkovského v Olomouci.

Foto: Petr Kameníček
Den otevřených Gymnázia Čajkovského pozve do odborných učeben i na vánoční trhy

Brány gymnázia se zájemcům otevřou v 9 hodin a pro návštěvníky je připraven bohatý program. Tradiční součástí jsou vánoční trhy, kde žáci prodávají vlastnoručně vytvořené výrobky vhodné jako vánoční dárky. Studenti rovněž představí drobnou kulturní vložku.

Zpřístupněny budou moderní sportovní hala Čajkaréna a odborné učebny, ve kterých si budou moci budoucí studenti vyzkoušet některý ze svých vysněných oborů. Jako příklad uveďme zajímavé chemické pokusy nebo možnost podívat se na mikroskopický svět.

Představí se také jednotlivé typy studia – osmileté, šestileté a čtyřleté včetně jejich zaměření (všeobecné, bilingvní španělština, živé jazyky a sportovní). Zájemci o španělské bilingvní studium získají přehled o aktivitách, jakými jsou například divadelní představení, studijní zájezdy do Španělska nebo využití španělštiny coby progresivního jazyka důležitého nejen v obchodních vztazích mezi Evropskou unií a Latinskou Amerikou.

Zájemci o studium budou moci využít komentované prohlídky, kterou zajistí současní studenti, a stejně jako vyučující rádi odpoví na jakýkoliv dotaz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků