Hlavní obsah
Děti si mohou užít koupání v termálních bazénech za korunu. Foto: archiv Wellness Horal

Dárek ke Dni dětí: termální bazény za korunu a žonglování v Razulákovi

Chcete s dětmi oslavit jejich svátek něčím neobvyklým? Navštivte některou z akcí k Mezinárodnímu dni děti ve Velkých Karlovicích.

Děti si mohou užít koupání v termálních bazénech za korunu. Foto: archiv Wellness Horal
Dárek ke Dni dětí: termální bazény za korunu a žonglování v Razulákovi

Relaxační centrum Wellness Horal připravilo k Mezinárodnímu dni dětí speciální akci - děti budou mít ve čtvrtek 1. a pátek 2. června vstup do termálních bazénů za symbolickou korunu. Akce se vztahuje na dětskou vstupenku pro děti do 14 let. Podmínkou je doprovod dospělého (maximálně 2 děti na 1 dospělou osobu).

Ve Wellness Horal si mohou děti užít koupání ve třech termálních bazénech vyhřívaných na 27°C a 34°C. U bazénů je i dětský koutek, vnitřní a venkovní odpočinková terasa s lehátky nebo Vital bar se zdravým občerstvením. Termální bazény jsou otevřeny denně od 7 do 22 hodin.

Další program ke Dni dětí bude připraven v sobotu 3. června v karlovickém zábavním parku Razulák, kde návštěvnici během dne uvidí ukázky žonglovací dětské skupinky St.art clubu Žonglík z Branek a budou si moci žonglování také sami vyzkoušet.

Park Razulák je v červnu otevřen o víkendech od 10 do 19 hodin. Dětem nabízí řadu atrakcí, mj. lanáček, zorbing, vodní přístav s lodičkami, skákací hrad a trampolíny, kuličkodráhu nebo půjčovnu koloběžek. Leží hned vedle cyklostezky Bečva, jeho návštěvu je tedy možné spojit s nenáročným cyklistickým výletem s dětmi.

Už příští víkend, v neděli 11. června, se ve Velkých Karlovicích koná nejoblíbenější dětská akce pořádaná karlovickým Resortem Valachy a to Pohádková cesta lesem na Galiku. Děti opět čeká setkání s pohádkovými postavičkami a plněním rozmanitých úkolů, za které je v cíli čeká dárek.

Další akcí, do které se mohou zapojit děti, bude v neděli 18. června u hotelu Galik závod na horských kolech Bike Valachy, letos se speciálním hostem – šestinásobným paralympijským vítězem a mistrem světa Jiřím Ježkem. Ten bude také startérem a patronem doprovodných dětských závodů, které se pojedou v sedmi věkových kategoriích na kratších trasách. Děti mají při přihlášení předem startovné za 50 korun.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků