Hlavní obsah
Chráněné dílny Kopeček Foto: Vít Fikejzl

Chráněné dílny Kopeček zvou na den otevřených dveří

Chráněné dílny Kopeček, které v Bartošovicích v Orlických horách provozuje Sdružení Neratov, srdečně zvou na den otevřených dveří - uskuteční se v sobotu 1. července.

Chráněné dílny Kopeček Foto: Vít Fikejzl
Chráněné dílny Kopeček zvou na den otevřených dveří

Chráněné dílny Kopeček se 1. července od 11 do 22.30 hodin otevřou široké veřejnosti. Návštěvníci budou moci nejen navštívit keramickou, košíkářskou i tkalcovskou dílnu, ale i zakoupit výrobky v útulném obchůdku.

Doprovodný program zahrnuje vystoupení hudebních skupin, řemeslný jarmark, představí se i jiné chráněné dílny, řemeslníci a prodejci.

Jistě přijde vhod i ochutnávka vín a pro děti skákací hrad a trampolína. Nebude chybět ani nabídka občerstvení po celou dobu konání akce.

Po celý den bude v centru obce možno také posedět a pohrát si nejen v nově vybudovaném tematickém odpočinkovém areálu pro děti i dospělé, ale i najít chvíli pro ztišení v kostele sv. Máří Magdalény s nádherným barokním interiérem, který odborníci nazývají Duše baroka.

Den zakončí ohňostroj ve 22.30 hodin.

Speciální noční autobusová linka s odjezdy ve 21.00 a 23.00 hodin do Rokytnice v Orlických horách, Kunvaldu a Žamberka je připravena posloužit všem, kteří přijdou nebo přijedou bez auta.

Další informace: www.kopecek.neratov.cz, www.ponoveceste.cz

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků