Hlavní obsah
Foto: Promo Eva Henychová

Charismatickou Evu Henychovou si poslechnou návštěvníci meziříčského M-klubu

M-klub ve Valašském Meziříčí v zámeckém sklepení přivítá charismatickou zpěvačku, kytaristku, skladatelku a textařku Evu Henychovou, která se po dvou letech vrací do Valašského Meziříčí. Rodačka ze Zlína zde zahraje v sobotu 24. září od 20 hodin.

Foto: Promo Eva Henychová
Charismatickou Evu Henychovou si poslechnou návštěvníci meziříčského M-klubu

Originální folková šansoniérka Eva Henychová na svých koncertech oslovuje publikum napříč generacemi. Především lidi přemýšlivé, tázající se a hledající. Kamenné prostředí M-klubu je pro ni tedy jako stvořené.

Toto intimní prostředí dá vyznít její něžné hudbě s otevřenými texty provokujícími k zamyšlení. Zlínská rodačka se věnuje hudbě již od útlého dětství, kdy se také objevila v jedné z hlavních rolí seriálu My holky z městečka a jako jediná ji také nazpívala.

Za svou hudební kariéru vydala doposud čtyři autorská alba, z nichž poslední s názvem Sinaj vyšlo v roce 2010. Recitál ve Valašském Meziříčí posluchačům nabídne výběr písní také z předešlých alb Svítání, Za stěnou z papíru a Všechno je jinak.

Vstupenky na zářijový koncert Evy Henychové jsou k dostání v klasickém předprodeji v Turistickém informačním centru a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků