Hlavní obsah
Foto: Ivana Kvasnicova

Česká spořitelna otevře rekonstruovanou pobočku v Praze 4-Chodově

Česká spořitelna otevře 30. října po rekonstrukci svou pobočku v Praze 4-Chodově.

Foto: Ivana Kvasnicova
Česká spořitelna otevře rekonstruovanou pobočku v Praze 4-Chodově

Zajisté každý zažil okamžik, kdy něco hledal a nemohl najít. Stejný pocit měl každý, kdo přišel v minulých dnech do pobočky České spořitelny v Praze 4-Chodově.

Pobočka byla specifická tím, že měla otevřeno nepřetržitě od pondělí do neděle každý den. V současné době má ale zavřeno - v rámci zlepšení kvality služeb zde probíhá rekonstrukce. Naštěstí jen do 30. října, potom se zrekonstruovaná pobočka opět otevře.

Radost z nově zrekonstruovaných prostor kazí jen skutečnost, že Česká spořitelna nenašla odpovídající náhradu, takže provoz v sobotu a neděli poskytovaný touto pobočkou zůstal v této době bez náhrady.

Podle sdělení Kláry Pačesové z tiskového odboru České spořitelny bude v rekonstruované pobočce i nadále umístěn bankomat a noční trezor, v budoucnu zde bude take umístěn platbomat. Zachována bude klimatizace a televizní obrazovka s nabídkou produktů, čekající klienty bude informovat vyvolávací zařízení.

Výraznější změnou bude zvětšení prostoru pro čekání klientů a nová hotovostní přepážka, kde se klient bude moci posadit a vyřizovat si své záležitosti v pohodlí. "Přidáme také jedno nové pracoviště a zvýšíme tak kapacitu pobočky. Klienti zde budou moci využít kompletní škálu našich služeb včetně směnárny stejně jako před rekonstrukcí," dodala Klára Pačesová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků