Hlavní obsah
Slet čarodějnic PS Safír Kdyně Foto: Pavla Tochorová

Čarodějnice se slétly na kdyňské náměstí

Čarodějné báby a kouzelníci se opět po roce sešli na kdyňském náměstí. Po loňské zkušenosti raději kromě lektvarů uvařili i pořádnou dávku hezkého počasí.

Slet čarodějnic PS Safír Kdyně Foto: Pavla Tochorová
Čarodějnice se slétly na kdyňské náměstí

Tradiční akci pro děti pořádala místní pionýrská skupina Safír už po jedenácté a sjeli se na ní lidé ze širokého okolí. Malí čarodějní tovaryši se s vervou pustili do plnění patnácti úkolů, za něž si pak mohli vybrat výslužku v podobě drobných odměn a zaskákat si na obří trampolíně.

Děti pomáhaly čarodějnicím s kouzelnými lektvary, skákaly kolem obřího pavouka, trénovaly let na koštěti, zatápěly v peci, hledaly barevná hadí vajíčka, sbíraly léčivé a jedovaté bylinky, prolézaly pavoučí sítí a mnoho dalšího.

Na všech stanovištích dostaly obrázek do kartičky, kterou si pak vyměnily za pěkné odměny v kouzelnickém stánku. Pro malé čarodějníky, kteří dorazili v patřičném kostýmu, pak bylo připraveno i něco navíc. Letos se sešlo dobře přes 500 čarodějných učňů a jejich rodičů.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků