Hlavní obsah
Christopher Lambert a Hanka Kynychová, Ples v Opeře, Brno 2014 Foto: Vladimír Zemánek

Brno hostilo hvězdy na Plese v Opeře

Už popáté měla moravská metropole Brno možnost hostit jednu z nejzajímavějších společenských událostí roku v tomto městě. Brněnský Ples v Opeře bylo možné navštívit v sobotu 18. ledna v prostorách Mahenova divadla.

Christopher Lambert a Hanka Kynychová, Ples v Opeře, Brno 2014 Foto: Vladimír Zemánek
Brno hostilo hvězdy na Plese v Opeře

Ples v opeře navštívilo velké množství známých tváří a jako třešničky na dortu je letos doplnili herci Christopher Lambert, který se proslavil rolemi Tarzana či Highlendera, nebo sedmasedmdesátiletý Jan Tříska.

Mezi dámami vyčnívaly zejména modelky jako Eliška Bučková, Jana Doleželová či Tereza Fajksová, slavnostní atmosféru nasávala ale i moderátorka Gábina Partyšová, herečka Andrea Kerestešová či zpěvačka Andrea Kalivodová. Smoking vytáhli také Pavel Trávníček, Vladimír Železný, Jaro Slávik či moderátor večera Maroš Kramár.

Nejodvážnější róbu předvedla zřejmě cvičitelka Hanka Kynychová. „Jako cvičitelka nosím většinou celý den tepláky, když moderuju, tak hlavně sportovní akce, takže je pro mě svátek, když si mohu obléct krásné šaty a užít si luxusní večer. Navíc vím, že tím vždycky udělám radost svému manželovi, protože on mě má v šatech moc rád. Tentokrát ale se mnou na ples nevyrazil. Naše děti bez nás neusnou, takže hlídá,“ řekla pětačtyřicetiletá cvičitelka, kterou obdivovali nejen přítomní muži, ale i ženy.

„Jako cvičitelka bych měla být inspirací. Věk je jen číslo, jde o to, jak se cítíme. A já se cítím skvěle,“ dodala.  

V programu bylo mj. k vidění:

Alžbětinská noc - předtančení na hudební koláž inspirovanou shakespearovskou dobou zatančili studenti Taneční konzervatoře Brno pod choreografickým vedením Hany Litterové.

Jan Tříska - Součástí  úvodního předtančení bylo vystoupení herce Jana Třísky, který přednesl Sonet 18 Williama Shakespeara v překladu Martina Hilského.

Hudební přípitek Andrey Kalivodové - Mezzosopranistka Andrea Kalivodová přednesla Habaneru z opery Carmen.

K tanci a poslechu hráli:

ONDŘEJ HAVELKA A MELODY MAKERS - známé hudební těleso zabývající se interpretací populární hudby z období raného a vrcholného swingu od počátku 30. let minulého století. 

Plesový orchestr Národního divadla Brno a Jakub Klecker

Top Band Jana Smolíka - orchestr založený v roce 1992 s repertoárem všech hudebních stylů a žánrů, který doprovází řadu hvězd české pop music.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků