Hlavní obsah
Foto: DBP

Bolek Polívka s hosty nabídne humor zdraví prospěšný

V pátek 3. dubna od 18:00 během pravidelného programu Bolek online na Facebooku a YouTube Divadla Bolka Polívky se divákům nabízí injekce pozitivní energie s náplní zdravonosného humoru.

Foto: DBP
Bolek Polívka s hosty nabídne humor zdraví prospěšný

Hosty principála divadla Bolka Polívky budou syn Vladimír Polívka, herec a Jan Budař, muž mnoha talentů. Vysílání, které se nově stává součástí série divadelních představení, koncertů a dalších kulturních akcí nazvaných #kulturažije, je možné sledovat na www.mall.tv a v mobilní nebo Smart TV aplikaci internetové televize Mall.tv.

Diváci tak k pátečnímu večeru dostanou nabídku setkat se třemi osobnostmi české kultury různých generací společně na jednom jevišti. Nerušeně a v klidu domova si vychutnat veselé vyprávění a vtipné postřehy.

Tolik potřebnou dávku dobré nálady v době současného zvláštního bezčasí zasílá zdarma Divadlo Bolka Polívky svým příznivcům online prostřednictvím sociálních sítí a nově také internetové televize Mall.tv každou středu v 18:30 a pátek v 18:00 hodin.

Přízeň svému oblíbenému divadlu v těchto mimořádných dnech možno projevit nejen sledováním živého vysílání, ale také jakoukoliv finanční podporou na dárcovské platformě Donio.cz, kde má Divadlo Bolka Polívky svou vlastní sbírku – www.donio.cz/DivadloBolkaPolivky.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků