Hlavní obsah
Foto: Petr Meckel

Boje o tituly mistrů světa v pánském stripu uvidí diváci v Praze

Pořadatel Fresh Agency připravil na začátek února jedinečnou show - 1. února 2013 od 20.00 hodin v RockOpera Praha (bývalé Divadlo Milenium) budou bojovat nejlepší tanečníci a striptéři o tituly mistrů světa.

Foto: Petr Meckel
Boje o tituly mistrů světa v pánském stripu uvidí diváci v Praze

V tomto případě je striptýz skutečným uměním v podání opravdových profesionálů, rekrutujících se zejména ze špičkových tanečníků, fitness modelů či akrobatů. Prvotřídní choreografie je samozřejmostí. Fantastické taneční výstupy jsou propracované do dokonalosti, takže nadchnou každou divačku v publiku.

Porota složená ze známých osobností a celebrit ohodnotí nejlepší show, soutěžícího s nejlepší postavou a celkového vítěze. Každá z dam v publiku může rozhodnout o vítězi při výběru favorita publika.

Exklusivním hostem akce bude i známý americký zpěvák a taneční choreograf skupiny CHIPPENDALES David Nicoll, který byl nominován na cenu Grammy.

Držitelky vstupenek v červené zóně jsou zvány na afterparty v klubu Mecca, kde bude pokračovat program. O den později se uskuteční exhibiční galavečer v Bobycentru Brno. Vstupenky na soutěžní večer jsou k dostání v distribuční síti Ticketpro.

Více na: www.ticketpro.cz a www.MSvestripu.cz

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků