Hlavní obsah
Sky In Motion Foto: Ondřej Suchochleb

Belgická kapela Sky In Motion vystoupí v Čeperce a ve Dvoře Králové nad Labem

Hned dva koncerty odehraje v České republice kapela Sky In Motion z belgického Beverenu. Konkrétně 6. února vystoupí v klubu KC Čeperka, který leží v polovině cesty mezi Hradcem Králové a Pardubicemi, a den poté ve Dvoře Králové nad Labem v místním klubu DéKáčko.

Sky In Motion Foto: Ondřej Suchochleb
Belgická kapela Sky In Motion vystoupí v Čeperce a ve Dvoře Králové nad Labem

Sky In Motion je pětičlenná kapela z belgického Beverenu v čele se zpěvačkou Ninou Hermans. Na hudební scéně působí od roku 2012 a svoji hudbu označují jako mix melodického pop-punku s tvrdšími prvky post-punku. Jsou zde slyšet vlivy kapel jako Paramore, Alkaline Trio nebo Tonight Alive. V roce 2013 do světa také vypustili pořádně našlápnuté debutové album s názvem Gold Ships Sink Quick.

Jako support se na obou koncertech představí holická pop-punková partička Rogers, která se dala dohromady v roce 2013 a od té doby stihla vydat třípísňové EP 2013 a singl Holka. V současné době Rogers pracují na nových věcech a chystají se na nahrávání nového EP.

V Čeperce se pak můžete těšit ještě na pražskou pop-punkovou bandu Maniac (dříve Bonebroke) známou zejména díky hitovkám jako Skotská nebo Máma, které najdete na jejich dvojalbu Greatest hits.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků