Hlavní obsah
Již 3. ročník veleúspěšné gurmánské slavnosti nazvané Apetit Festival se chystá do Plzně. Foto: Pigs Production

Apetit Festival se opět chystá do Plzně

Již 3. ročník veleúspěšné gurmánské slavnosti nazvané Apetit Festival se chystá do Plzně.

Již 3. ročník veleúspěšné gurmánské slavnosti nazvané Apetit Festival se chystá do Plzně. Foto: Pigs Production
Apetit Festival se opět chystá do Plzně

Ve dnech 18. a 19. května se za Obchodním centrem Plzeň Plaza opět představí české kuchařské špičky, stejně tak jako řada restaurací, barů, kaváren či pivovarů. Nově organizátoři osloví i restaurace, které vytipuje veřejnost.

Předchozím oběma ročníkům přálo počasí a i díky tomu tento svátek dobrého jídla a pití navštívilo více než 30 tisíc návštěvníků, kteří shlédli show takových kuchařských osobností, jako jsou Zdeněk Pohlreich, Jaroslav Sapík či Petr Koukolíček.

Organizátoři i pro nadcházející ročník připravili atraktivní program s ukázkami a ochutnávkami toho nejlepšího z české i zahraniční kuchyně, vystoupení českých kuchařských špiček, soutěže o titul Západočeská restaurace roku a Pivovar roku, to vše doplněné o hudební vystoupení.

"Festival se sice uskuteční až za téměř čtyři měsíce. Ale my už teď velmi intenzivně pracujeme na programu a oslovujeme restaurace. Letos bychom rádi do výběru restaurací zapojili i veřejnost. To znamená, že má-li někdo tip na skvělou restauraci, která by na Apetit Festivalu neměla chybět, může nám ho poslat přes Facebook nebo pomocí kontaktu na našich webových stránkách www.apetitfestival.cz," prozradil novinku letošního roku zástupce společnosti Pigs Production, která gurmánský festival pořádá, Petr Jirásek.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků