Hlavní obsah
Plakátek s informacemi k festivalu Foto: Karel Novotný

8. Festival dechových hudeb v Golčově Jeníkově

Dalšího ročníku Festivalu dechových hudeb se v Golčově Jeníkově v Klubu Vagon zúčastní v neděli 9. června tyto kapely: Golčovanka Tomáše Kotěry, Březovanka a Žadovjáci.

Plakátek s informacemi k festivalu Foto: Karel Novotný
8. Festival dechových hudeb v Golčově Jeníkově

Místní Klub seniorů jako pořadatel většiny kulturních programů ve městě se ujal za podpory města pořadatelství tohoto festivalu po smrti kapelníka Golčovanky Tomáše Kotěry - festival pořádá již pátým rokem. Druhým rokem přidal k názvu dovětek - Memoriál hudebního skladatele Vlasty Dvořáka, který zde měl mnoho přátel a také se pravidelně tohoto festivalu účastnil.

Letošní 8. ročník se bude konat v neděli 9. června od 13.00 hodin na stejném místě v Klubu Vagon u vlakové zastávky Golčův Jeníkov-město. Představí se na něm dechové hudby Golčovanka Tomáše Kotěry, s uměleckým vedoucím Pavlem Marešem, Březovanka Jiřího Vojtěcha a perla Slovácka - Žadovjáci s kapelníkem Ladislavem Svobodou.

Pořadatelé zajistili dostatek míst k sezení i tancování a také veškerý servis pro návštěvníky.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků