Hlavní obsah
Foto: Jitka Doubravová

1. FK Příbram má svou novou Miss. Stala se jí Markéta Ševčíková

Fotbalový klub 1. FK Příbram má novou Miss pro rok 2016. Ve finále, které proběhlo 3. března v příbramském hotelu Belvedere, nejvíce okouzlila porotu finalistka s číslem 6, Markéta Ševčíková. Hlasovalo se i v dalších kategoriích, a to Miss Internet a Miss Sympatie.

Foto: Jitka Doubravová
1. FK Příbram má svou novou Miss. Stala se jí Markéta Ševčíková

Ve finále druhého ročníku fotbalové Miss bojovalo celkem sedm finalistek. Celý večer začal úvodní taneční choreografií, kterou finalistky v ten den natrénovaly. Následně se po vstupu moderátorky Jitky Doubravová dívky představily, a šly se připravit na volnou disciplínu.

Celkem devět porotců rozhodovalo o tom, kdo si korunku krásy odnese. Jednou z nejvýraznějších tváří byla rozhodně Česká Miss Nikol Švantnerová, pro kterou byla její funkce, co se porotkyně ve fotbalové Miss týče, premiérou.

Některé otázky byly záludné

Z volných disciplín mohli porotci vidět zpěv, tanec, nebo ukázku první pomoci. Dále se dívky představily v retro dresech klubu 1. FK Příbram a odpovídaly na fotbalové otázky jak moderátorky, tak od porotců, kteří občas se záludností nešetřili.

Po otázkách byla přestávka, kdy šlo publikum volit svou Miss Sympatii a občerstvit se k rautu. Porota mezi tím spočítala body, a všechny tituly už byly jasné. Miss Internet si vybrali fanoušci již v předchozích dnech.

Po přestávce následovala módní přehlídka v šatech a napětí se zvyšovalo. Blížilo se vyhlašování. Titul Miss Internet přišel vyhlásit jeden z porotců, a to trenér dorostu U19, Petr Janota a sponzor 1. FK Příbram, František Schacherl. Titul a pomyslné třetí místo získala dívka s číslem 2, Petra Vojtová. Jako Miss Sympatii si publikum zvolilo dívku s pořadovým číslem jedna, Vanessu Slánskou, kterou okorunoval generální ředitel klubu Petr Větrovský ve spolupráci se zastupitelem města Dobříše, Radkem Vystydem.

Nikol Švantnerová předávala vítězce korunku

A kdo jiný by mohlo vyhlásit hlavní kategorii, než úřadující Česká Miss Nikol Švantnerová a fotbalista A-týmu Roman Bednář. Novou Miss 1. FK Příbram pro rok 2016 se stala dívka s číslem šest, Markéta Ševčíková. Markétě je 19 let, je z Příbrami a k fotbalu má celkem blízko. V klubu 1. FK Příbram napomáhá s trénováním malých žáčků a to především po gymnastické stránce. Korunku si podle ohlasů zasloužila především díky sympatii a skvělému řečnickému projevu.

S nápadem fotbalové Miss přišel minulý rok Petr Větrovský. „Napadlo mě udělat tuto soutěž, a s každým ročníkem se přesvědčuji, že to byl nápad dobrý, vzhledem pozitivním ohlasům. Obdiv patří především dívkám, které ve finále i tento rok byly skvělé, a vyhrát by si zasloužila každá z nich,” řekl Petr Větrovský.

Druhý ročník organizací předčil ten první, a lidé s kladnými ohlasy nešetřili. Už nyní se hlásí dívky do dalšího ročníku. „Jsme rádi, že se ze soutěže stává pomalu ale jistě tradice. Fanoušci sledují finalistky a celý průběh od samého začátku, hlasy zasílá několik set lidí, a sami se už ozývají média, které by chtěli zařadit zmínku o Miss,“ dodala organizátorka soutěže Jitka Doubravová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků