Hlavní obsah

Věční rivalové spojili před Vánocemi síly. Budiž mír na Zemi, notuje si Microsoft s Applem

Americké společnosti Microsoft a Apple jsou ve světě počítačů přímými konkurenty. To je nejspíše jeden z hlavních důvodů, proč se tito dva giganti do sebe často navážejí – pravidelně své produkty srovnávají s těmi konkurenčními. Na letošní Vánoce se však rozhodli zástupci obou podniků změnit taktiku…

Věční rivalové spojili před Vánocemi síly. Budiž mír na Zemi, notuje si Microsoft s Applem

Věční rivalové totiž natočili reklamu společně, všechny spory a konkurenční souboje šly stranou. Jak upozornil server časopisu Time, desítky zaměstnanců obou počítačových gigantů si spolu zazpívaly vánoční kolegu Let There Be Peace On Earth (Budiž mír na Zemi).

Stalo se tak v New Yorku. Klip nejprve zachycuje zaměstnance Microsoftu, jak jdou městem před obchod Applu, kde si s jeho prodavači nakonec společně zazpívají.

Pikantní na tom je, že pracovníci obchodu s logem nakousnutého jablka údajně do poslední chvíle nevěděli, co se vlastně děje. Microsoft totiž o celém plánu informoval pouze vedení Applu.

Sluší se také připomenout loňskou vánoční kampaň Microsoftu. Ta totiž mírumilovná nebyla ani trochu – americký softwarový gigant v ní srovnával svůj počítačový tablet Surface Pro 3 s konkurenčním laptopem Apple MacBook Air.

BEZ KOMENTÁŘE: Vánoční reklama na Microsoft Surface Pro 3 z roku 2014

Video: Microsoft

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků