Hlavní obsah
Tomáš Klus ve filmu Tři bratři Foto: Bioscop

Vánoce na Nově: Klasické pohádky a komedie

Skupina Nova nabízí na vánoční svátky hlavně osvědčené české pohádky a americké komedie. Na Štědrý den uvede v hlavním vysílacím čase Tři bratry Jana Svěráka s trojicí Tomáš Klus, Vojta Dyk a Zdeněk Piškula. Svůj program již dříve představila také Česká televize.

Tomáš Klus ve filmu Tři bratři Foto: Bioscop
Vánoce na Nově: Klasické pohádky a komedie

Před Třemi bratry poběží během dne české pohádky Princezna se zlatou hvězdou a Honza málem králem nebo americké Ledové království: Vánoce s Olafem a Hledá se Dory. O svátcích se diváci mohou těšit také na pohádky Dařbuján a Pandrhola, O statečném kováři, O princezně Jasněnce a létajícím ševci či  Nejkrásnější hádanku.

Animované filmy zastupují Já, padouch, Já padouch 2, Zootropolis: Město zvířat nebo Hledá se Dory. Filmová série Harry Potter začne prvním dílem Harry Potter a Kámen mudrců už 13. prosince ve 20:20.

Na Silvestra se chystají Silvestrovské Televizní noviny a speciální díl show Tvoje tvář má známý hlas s výběrem toho nejlepšího ze všech řad.

Harry Potter (herec Daniel Radcliffe)

Foto: Warner Bros

Nova Cinema sází hlavně na americké komedie jako Vánoční prázdniny s Chevym Chasem, Čtvery Vánoce s Vincem Vaughnem a Reese Witherspoonovou či Doktor Hollywood a silvestrovský večer bude patřit Spiklencům s Whoopi Goldbergovou.

Silvestr na Nova Gold nabízí archívní silvestrovské show s historkami a Karlem Gottem. Na Nově 2 poběží tradiční sitcomy a komediální seriály Přátelé, Dva a půl chlapa nebo Znovu 20. Nova Action pokračuje s krimi seriály Námořní vyšetřovací služba, Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti nebo pořady Válka skladů a Mistři zastavárny.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků