Hlavní obsah
Jakub Kohák Foto: ČTK

Motorová pila pro čtyřletého syna? Žádný problém, říká Jakub Kohák

V reklamách a filmech vyvolává u diváků záchvaty smíchu, ani při povídání o nejhezčím období roku není jiný. Režisér a herec Jakub Kohák prý plánuje čtyřletému synkovi o Vánocích pořídit motorovou pilu.

Jakub Kohák Foto: ČTK
Motorová pila pro čtyřletého syna? Žádný problém, říká Jakub Kohák

Čahoun z reklam pro fotbalovou reprezentaci nebo trenér sjezdu na lyžích Zadar ze série spotů mobilního operátora prý na Štědrý den vždy řeší velké dilema.

„Každý rok dopoledne pouštíme kapra. Trochu se to tluče s vánočním zápasem, který mají naše znepřátelené futsalové oddíly Strašnice a Vršovice. Pokaždé bojuji s tím, jestli pouštět kapra, nebo jít vyhrát zápas nad ubohými Strašnicemi,“ vtipkuje Kohák. „Jinak o Vánocích hoří stromek, strejček má zaseklou kost v krku, Mrazík… Však to znáte. Je to pořád dokola,“ tvrdí.

A čím nejkurióznějším ho v dětství rodiče překvapili na Vánoce? „Když mi bylo pět let, přál jsem si motorovou pilu. A dostal jsem ji. Rozřezal jsem nejdřív kontrolovaně pár prkýnek, pak, když šli rodiče spát, pustil jsem si ji znovu a rozřezal jsem stůl. V devíti letech jsem si přál cirkulárku, ale dostal jsem ji až v jedenácti,“ postěžoval si.

O jeho soukromí se toho veřejně moc neví, pro nás ho částečně poodhalil. „Mám syna. Je mu něco mezi třemi a dvanácti lety. No dobře, čtyři a půl. Motorovku ještě nechtěl, neumí to zatím říct. Až to bude umět, hned mu ji dám,“ dodal Kohák.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků