Hlavní obsah

Moderátorka Iveta Vítová bude o Vánocích řešit destruktivní projevy své dcery

Loni byla dcera Ivety Vítové ještě příliš maličká na to, aby mohla během Vánoc vnímat dění kolem sebe. Malé Anetce byl pouhý rok. Letos už si bude ale dvouletá holčička Vánoce užívat, její půvabná maminka se obává, že možná až příliš.

Moderátorka Iveta Vítová bude o Vánocích řešit destruktivní projevy své dcery

„Předpokládám, že všichni budeme mít roztrhaný dárky ještě dřív, než je rozbalíme a možná spadne stromeček,” předpověděla modelka a moderátorka.

S humorem ale Iveta uvedla, že se destruktivních projevů své dcery zase tolik neobává, neboť Štědrý večer nebudou slavit doma. „Letos jsme pozvaní k mému bráchovi a jeho přítelkyni. Je to moc fajn, protože tím pádem bude dcera ničit jiné prostředí, než to u nás,” usmívala se Iveta.

Iveta většinou pro své příbuzné a známé dárky přímo vyrábí. „Dělám různé foto kalendáře a obrazy. Je to legrace, moc mě to baví a podle mě je to nejlepší dárek,” říká. Pro dceru ale zatím žádný dárek nemá.

„Mám hodně dárků vyrobených a koupených, ale pro dítě ještě nemám ani jeden. Vždycky, když něco koupím, tak jí to musím okamžitě dát,” říká držitelka titulu Česká Miss 2009.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků