Hlavní obsah
Luboš Xaver Veselý Foto: archív Frekvence 1

Moderátor Luboš Xaver Veselý bude trávit Vánoce pracovně

Vánoce oblíbeného rozhlasového moderátora Luboše Xavera Veselého se letos ponesou ve znamení mordů všeho druhu. „Abych řekl pravdu, Vánoce budu trávit pracovně. Do konce roku musím odevzdat rukopis druhé knihy o doživotně odsouzených vězních. Budu si tedy pročítat dopisy od vrahů a zpracovávat je do knihy Jak se vraždí v Čechách,“ těší se na podivuhodnou vánoční náplň svého času spíkr.

Luboš Xaver Veselý Foto: archív Frekvence 1
Moderátor Luboš Xaver Veselý bude trávit Vánoce pracovně

„Na Štědrý den budu u rodičů, ale ještě ten večer se vracím. Tak to mám každý rok. Vše, co mi maminka nabalí s sebou, poberu a pak to budu konzumovat ve svém bytě v Praze,“ plánuje Xaver, který uvádí především politicky laděný diskusní pořad Křížový výslech.

Co se týče vánočních dárků, ten nejdražší dal předčasně sám sobě. „V jednom z pokojů jsem si nechal udělat domácí kino. Mám v něm pouze plátno 3,5 x 2,5 metru, obrovský projektor, reproduktory, křeslo a nic jiného. Celý rok jsem si kupoval filmy, takže o přestávkách v psaní si sednu do křesla, budu s odpuštěním žrát jako prase všechny vymoženosti, které Vánoce skýtají, zobat cukroví a čumět na kino,“ těší se Veselý.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků