Hlavní obsah

Milan Peroutka si vánoční tradice doma vynutil

Zpěvák Milan Peroutka si na vánoční tradice potrpí. Už od dětství dokonce vyžadoval, aby se u nich doma dodržovaly staré zvyky, jako je krájení jablíček nebo pouštění skořápek od ořechů. Ale že by moc pomáhal, to se říct nedá. Většinu příprav zastane jeho maminka a babička, s nimiž bydlí a nehodlá na tom nic měnit.

Milan Peroutka si vánoční tradice doma vynutil

Zpěvák a herec Milan Peroutka vánoční svátky miluje, nosí mikiny a svetry s vánoční tematikou a je nadšený z toho, že i fanoušci mu nosí po koncertech nebo představeních vánoční cukroví. „Ale babiččino cukroví je stejně nejlepší,” usmívá se.

Peroutka bydlí s maminkou a babičkou v několikageneračním domě a vyhovuje mu to, právě i díky tomu, jak je o něj postaráno. Máma a babi všechno na svátky připraví a on si užívá pohodu.

Milan Peroutka bude o Vánocích s maminkou a s babičkou

Foto: Michaela Feureislová

„Letos jsem dostal jediný úkol, abych koupil nová vánoční světýlka. Ale ještě je nemám. Stejně jako dárky,” přiznal. A pak musí ještě uříznout stromek, přičemž se zásoba jehličnanů pořádně zužuje, čerpá totiž od nich ze zahrady.

„Takže budu muset nějaké nové stromky zasadit, abychom měli příští roky z čeho brát,” uzavřel Peroutka.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků