Hlavní obsah
Mahulena Bočanová s dcerou Márinkou. Foto: Michaela Feureislová

Mahulena Bočanová s dcerou slaví Vánoce už od začátku prosince

Herečka a moderátorka Mahulena Bočanová odstartovala přípravy na vánoční svátky již prvního prosince. S jedenáctiletou dcerou Márinkou, která má duši o pár let mladšího dítěte, totiž ani nelze jinak. Vánoce dívenka miluje nadevše. I když se však Mahulena nedávno přestěhovala do zbrusu nového domu za Prahou, na svátky uteče do jižních Čech.

Mahulena Bočanová s dcerou Márinkou. Foto: Michaela Feureislová
Mahulena Bočanová s dcerou slaví Vánoce už od začátku prosince

„Od té doby, co jsme se rozešli s exmanželem (Viktor Mráz – pozn. red.), jezdíme již třetí rok za sestrou Veronikou na chalupu. Mám raději Vánoce v tlupě, Márinka tam má zase spoustu dětí. Letos jsem sice chtěla zažít si svátky v novém domě, ale sestru s celou rodinou nepřemluvím, aby z Blatné přijeli do Prahy. Takže pojedeme k sestře a po svátcích na hory,“ prozradila Novinkám Bočanová.

„Vánoce jedeme již od prvního prosince, kdy jsme si ozdobily i stromeček. S Márinkou pečeme, protože máme úplně novou kuchyň, takže se s ní učíme zacházet. Chci, abychom se v domě aklimatizovaly, přeci jen to je pro nás obě novinka. Takže třeba i když nemám hlad, něco si neustále vymýšlím, aby to tu zavonělo jídlem, a pak to cpu do mrazáku. Nový dům musí pochytit pachy domova,“ věří herečka.

Mahulena Bočanová s dcerou Márinkou.

Foto: Michaela Feureislová

Jednomu typickému vánočnímu zvyku se rozhodně vyhýbá – se svou dcerou odmítá zpívat koledy. „U mě je to tak, že hluboce neumím zpívat. Ve škole mě nechali projít, ale musela jsem slíbit, že nikdy nebudu zpívat na jevišti. To teď sice porušuji ve hře Světáci s Monikou Absolonovou a Ivanou Andrlovou, naštěstí mě režisér uklidnil, že mám být v klidu, protože to, co předvádím, prý vážně zpěv není,“ směje se Mahu.

Mahulena Bočanová s dcerou Márinkou.

Foto: Michaela Feureislová

Dcera prý již napsala dopis Ježíškovi, vymýšlení dárku jí ale stálo hodně úsilí. „Jak je Márinka tak strašně hodná a svět má poskládaný úplně jinak, řekla mi, že vůbec nic nechce. Přemlouvala jsem ji, že se Ježíšek bude bát, jestli není nemocná, když nic nechce. Ona vůbec není hamižná. Nemá takovou tu dětskou vlastnost, že potřebuje bonbóny, dárky a podobně. Ona chce mamušenku,“ usmívá se Bočanová, která si ale lehkým nátlakem na dceru zadělala na menší problém.

Mahulena Bočanová

Foto: Michaela Feureislová

„Pořád jí to vrtalo v hlavě, až za mnou přišla s tím, že chce velký bílý laptop. Nakonec jsem si tedy moc poděkovala, že jsem nebyla ticho. Ježíšek si už dopis ale odnesl,“ naoko trpí Mahulena Bočanová, která asi tuší, že vysněný přenosný počítač její nadevše milovaná dcerka pod stromečkem asi najde.

Mahulena Bočanová

Foto: Michaela Feureislová

„Je dobrá na počítače, umí surfovat, pouštět si pohádky, vyhledávat si, co potřebuje, zkrátka všechno to, co já nezvládám,“ dodala herečka, která si už stihla vlastnoručně nazdobit zvenku dům žárovičkami, takže bude svítit jako v amerických vánočních komediích.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků