Hlavní obsah
Kristýna Frejová Foto: Milan Malíček, Právo

Kristýna Frejová se odmítá nechat terorizovat šílenstvím nákupních center

Zatímco někdo už se pomalu začíná připravovat na letošní vánoční svátky, herečka Kristýna Frejová se každoročním shonem nenechává strhnout. Na štědrovečerní hostině u ní nesmí chybět tradiční pokrmy a bez velkého stromu se její rodina také neobejde. Vše ale řeší s poklidem a vyhýbá se nakupujícím davům.

Kristýna Frejová Foto: Milan Malíček, Právo
Kristýna Frejová se odmítá nechat terorizovat šílenstvím nákupních center

„Jako obvykle se na ně nepřipravuju! Odmítám se nechat terorizovat šílenstvím nákupních center, běsnících občanů a nadcházejícím kaprocaustem,“ sdělila nám dcera Ladislava Freje a Věry Galatíkové. Samozřejmě bez nazdobené domácnosti si ale vánoční čas představit nedokáže.

„Máme vysoké stropy, tak bude vysoký strom a taky nás bude víc, takže olovo a maminčin luxusní bramborový salát, samozřejmě,“ prozradila Frejová, kterou diváci mohou aktuálně vídat v seriálu Modrý kód.

Na štědrovečerní tabuli nesmí chybět řada jejích oblíbených pokrmů, které má celá její rodina ráda. „Můj speciální králičí vývar, bramborový salát, kde je navíc jablko a pak podle toho, jaké seženu maso mimo mainstreamové řetězce. Neplánuju, zařizuju se podle toho, co vesmír dodá,“ prozradila Kristýna, která nestráví Vánoce pouze v Česku.

Přestože řada jejích kolegů, ať už z televize, nebo divadla, s oblibou odlétá během svátků do teplých krajin, herečka tomuto trendu dosud nepodlehla a raději vyrazí za sněhem. „Jsme lyžní typy, tak letos Dachstein,“ prozradila Frejová, která se již nyní těší na rakouské Alpy.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků