Hlavní obsah

Dana Batulková nikdy dětem neřekla, že Ježíšek není

Herečka Dana Batulková prý nikdy svým dětem nestihla říct, že Ježíšek neexistuje. Takže možná její syn Jakub Prachař bude u současné přítelkyně Agáty Hanychové vyhlížet z okna a čekat, kdy mu tajemná bytost přinese dárky.

Dana Batulková nikdy dětem neřekla, že Ježíšek není

Daně Batulkové se všechna vánoční přání v dětství nesplnila. „Na Vánoce jsem si pokaždé přála nějaké živé zvíře, ale nikdy pod stromkem žádné nebylo. A jednou také chodící panenku, kterou jsem opravdu dostala. Byla tenkrát velká jako já,“ vzpomínala.

V dospělosti je vše samozřejmě jinak. „Přeju si, abychom byli na Vánoce hlavně všichni spolu, což se mi plní. I letos budeme s dětmi, mým přítelem Ondrou a mými rodiči. Když byly děti malé, vždycky zůstaly s dědou a vyhlížely Ježíška, jestli letí od západu. A já mezitím pod stromeček nosila dárky,“ vyprávěla.

„Tenhle rituál dodržujeme dodnes, přestože děti už jsou velké. A vždycky se při něm nasmějeme. Ale já vlastně dětem nikdy neřekla, že Ježíšek není,“ smála se. Přiznala také, že na Vánoce sama nepeče. „Cukroví a vánočku peče každý rok moje maminka. Já to sice taky umím, ale protože před Vánoci bývá hodně práce, nemám na to tolik času,“ svěřila se.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků