Hlavní obsah
Výstava mečíků Foto: archív autora

Finalisté SuperStar vévodí prodejům desek

Fenomén soutěže Česko hledá SuperStar nadále žije. V čele žebříčku nejprodávanějších desek v týdnu od 4. do 10. prosince se držel Sámer Issa s debutem Busted následován Šárkou Vaňkovou, která vydala album Věřím náhodám. Teprve třetí je nové deska U2 How To Dismantle An Atomic Bomb.

Výstava mečíků Foto: archív autora
Finalisté SuperStar vévodí prodejům desek

Issa tak převzal štafetu od Anety Langerové, jejíž debut Spousta andělů byl nejprodávanější od začátku září než ho nakrátko v listopadu vystřídal Landův Neofolk. Na chvíli se držela na čele očekávaná novinka U2, ale nakonec se ukázalo, že tuzemští posluchači mají zájem nejen o vítězku, ale i o další finalisty SuperStar. Langerová se drží na čtvrtém místě, devátý je debut Tomáše Savky Já si tě stejně najdu.

Žebříček je v příkrém rozporu s výsledky hlasování v anketě Český slavík, kde výrazněji uspěla ze SuperStar jen Langerová. Skončila v anketě druhá za Lucií Bílou, jejíž výběr Láska je láska je prodejní hitparádě sedmý.

Do první desítky nejprodávanějších alb se nedostala novinka vítězného Karla Gotta Můj strážný anděl, Neofolk druhého Daniela Landy je v žebříčku pátý.

Anketa
Zajímají vás nahrávky finalistů SuperStar?
Ano, kupuji si je
22.5 %
Ano, ale nekupuji si je
25.6 %
Ne
51.9 %
Celkem hlasovalo 129 čtenářů.
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků