Hlavní obsah
Designově dokonalé, cenově drahé, prakticky nepoužitelné... Foto: Skrekstore

Nevíte už co by? Kupte si geometricky dokonalý pozlacený exkrement

Rok 2017 teprve nabírá na obrátkách a již je zde rádoby velmi netradiční umělecký kousek, který bude jen velmi složité porazit, co do bizarnosti. Pokud máte pocit, že tento rok nebude stát za moc, anebo prostě jednoduše toužíte po tom mít ve svém pokoji vystavený pozlacený výkal, nastražte uši.

Designově dokonalé, cenově drahé, prakticky nepoužitelné... Foto: Skrekstore
Nevíte už co by? Kupte si geometricky dokonalý pozlacený exkrement

Proč stojí za to o něčem takovém vůbec psát? On to totiž není kdejaký výkal, on je to z geometrického hlediska dokonalý výkal. Tato maličká skulptura totiž používá nejen Archimédovu spirálu, ale také vzorce, který využívali staří Egypťané k tomu, aby byly pyramidy dokonale souměrné. A výsledkem je to, co vidíte na snímku.

Cena pozlaceného exkrementu činí 350 dolarů (8860 Kč), ale pokud jste pouze fanoušky dokonalých tvarů a na blýskání si příliš nepotrpíte, tak si můžete koupit to samé, jen v provedení z uhlí či černého porcelánu.

Chtěli byste si něco takového vystavit ve svém bytě?

Foto: Skrekstore

Nabízí se otázka k čemu něco takového je. Tento nevkusný avšak geometricky úchvatný předmět může sloužit maximálně asi tak jako těžítko. Anebo jako dárek. Až se vás příště někdo z příbuzenstva, koho nemůžete vystát, zeptá, co mu dáte za dárek, garantujeme vám, že si na toto „těžítko” v mžiku vzpomenete.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků