Nově otevřený „nevěstinec“ v Barceloně je prvním podnikem svého druhu v Evropě. Umělé panny vhodné pro intimní hrátky jsou zatím velmi populární v Malajsii, Číně a Japonsku, kde je hlavně využívají např. muži pracující daleko od domova, kteří nechtějí podvádět své manželky. Jestli se styk s umělou silikonovou ženou dá pokládat za nevěru je na uvážení.

Klub Lumidolls tvrdí, že jejich ”servis” není zaměřen pouze na fetišisty - zážitek s jejich pannami je prý lepší než s pravou, dýchající ženou z masa a kostí. „Naše panny jsou naprosto realistické - jak na dotek, tak i v pohybech jejich končetin. S nimi si můžete splnit všechny svoje fantazie,“ uvádí webová stránka Lumidolls.

Koupě nevyjde levně

Potenciální klienty přitom vyzývají, aby se nebáli vyjádřit svá specifická přání. V nabídce klubu jsou čtyři realistické panny, u kterých společnost slibuje, že budou pečlivě před každým použitím omyty a vydezinfikovány. Každá z nich váží zhruba 40 kilogramů a stojí 4300 liber.

FOTO: lumidolls.com

V nabídce je „dívka“ nazvaná Lili s asijskými rysy, obdařená blondýnka Katy s výraznými plnými rty, vysoká a snědá Leiza nebo modrovláska Aki, která jakoby vyskočila z japonského anime seriálu. U všech čtyř si mohou klienti vybrat, jak budou oblečené a v jaké pozici na ně budou v pokojích čekat. Klub přitom doporučuje, aby klienti stále používali kondomy.

Lumidolls je otevřeno jen chvíli a už teď jsou jejich „dívky“ ze silikonu předobjednány na několik dnů dopředu. Za jednu hodinu s každou pannou klient zaplatí 80 liber, klub se ale nebrání tomu, aby si klienti jejich panny zamluvili na celou noc. Doufají, že k nim zavítají dokonce i páry.

Umělá inteligence v počátcích

Barcelonský klub je teď sice první svého druhu v Evropě, ovšem je jen předzvěstí revoluce, která sexuální průmysl po celém světě teprve čeká. Např. společnost Realdoll z americké Kalifornie už dnes produkuje velmi realistické panny, u kterých dokonce vytváří umělou inteligenci. Uživatelé tak budou moct naprogramovat povahu své společnice, na výběr bude až 12 různých povahových rysů.

FOTO: lumidolls.com

Mužské verze sexuálních společníků samozřejmě nezůstávají pozadu, už dnes jsou k sehnání u RealDolls, stejně tak jako silikonové panny. Robotičtí milenci vyrobení v USA budou ovládáni přes mobilní aplikaci, kterou hodlá společnost dokončit tohle léto. Vývoj robotických panen by měl být dokončen na konci roku.