Česká republika se s uváděnou průměrnou velikostí D řadí mezi vnadnější země. Ženy žijící v Africe či asijských zemích mají průměrnou velikost košíčků A nebo B, zatímco v Británii, střední Evropě či Spojených státech je průměrná velikost C nebo D, v Austrálii pak C.

Tvůrci mapy ale neuvádějí, jak byla průměrná velikost ňader přeměřována, a zda byly zohledněny prsní implantáty. Pokud byste také chtěli zapátrat, tak můžete zde. Pravdou ale je, že podobné mapy monitorující velikost prsou se objevují poměrně pravidelně a Rusko společně se Skandinávií vychází vítězně takřka vždy.

Mapa ňader ovšem není jediná, která se v poslední době zaměřila na porovnávání částí lidských těl.

V loňském roce na internetu přibyl obdobný, barevně rozlišený obraz světa - tentokrát podle průměrné délky mužských přirození. Z ní vyplynulo, že nejvíc obdaření jsou muži v Kongu s průměrnou délkou 18 centimetrů, následovaní Ekvádorem, Ghanou, Kolumbií a Venezuelou.

Do nejlepší kategorie se dostala i Česká republika s uvedenou průměrnou délkou penisu 16 centimetrů. Na opačné straně škály se ocitli severokorejští muži s průměrnou délkou 9,65 centimetru.