Hlavní obsah
 

Smolař, který se hádá s mozkem, bude hrdinou komediálního seriálu Po hlavě

Seriál Po hlavě, který začne 3. února ve 20:15 na Primě COOL, je podle autorů „odvážný a komediální“. Hlavní roli smolaře Indyho dostal Petr Buchta.

 
Smolař, který se hádá s mozkem, bude hrdinou komediálního seriálu Po hlavě

Herec Igor Chmela bude Indyho mozkem, který ho má zachránit z průšvihu, ale je dost škodolibý.

„Spousta seriálů nabízí příběh o tom, jak jeho hrdinové prožívají radosti i strasti každodenního života. Po hlavě je ale výjimečný svým formátem, kdy divákovi nabídne nevšední pohled do hlavy hlavní postavy. V ní operuje mozek Igor Chmela velice vtipným způsobem, který naprosto trefně dokreslují vizuální asociace, čímž formát posouvá do další dimenze humoru,“ uvedl producent Prima COOL Roman Buťa.

Smolař Indy (Petr Buchta)

Foto: Prima

Indy je mladý smolař, který přišel o peníze i holku. Vede hovory se svým mozkem, ale ten někdy moc nepomáhá a je lepší ho ignorovat.

Igor Chmela v seriálu Po hlavě

Foto: Prima

Indy nemůže utáhnout nájem, tak nabídne spolubydlení krásné Ámě (Barbora Mottlová). Doufá, že by se z ní mohla vyklubat nejen fajn kámoška, ale možná i něco víc. To se však nedaří. Navzdory neštěstí v lásce mu nepřeje štěstí ani v hazardních hrách, trpí syndromem vyhoření a krizí sexuální identity, riskuje rande naslepo a zaplete se s transvestitou.

Ve vedlejších rolích si zahráli Filip Kaňkovský coby Indyho nejlepší kamarád Viktor, Michaela Dinhová, Dana Morávková, Barbora Jánová, Miroslav Hrabě, Irena Máchová, Anežka Rusevová, Dominik Vršanský, Tereza Vítů, Nikola Ďuricová, Lukáš Tran, Robert Miklúš, Filip Šebšajevič a další.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků