Hlavní obsah
 

Obří nafukovací Borat se zjevil v Londýně

Obří nafukovací Borat se projel po Temži v Londýně. Komik Sacha Baron Cohen tak upozornil, že kultovní crazy komedie se dočkala pokračování.

 
Obří nafukovací Borat se zjevil v Londýně

Borat má v novém filmu dceru, která je těhotná, a objeví se tam také politici Rudy Giuliani nebo Mike Pence. Borat se podruhé vypravil do Ameriky, aby provokoval pastora či ozbrojené americké burany na venkově.

BEZ KOMENTÁŘE: Sacha Baron Cohen se vrací se vší slávou v pokračování Borata

Foto: Reuters

Režie filmu se ujal Jason Woliner. Scénář sepsali Peter Baynham, Jena Friedman a Sacha Baron Cohen.

Film nazvaný Borat následující filmosnímek je zajímavý i tím, že úplně ignoruje zavření kin. Producenti nečekali s premiérou, až se všude ve světě uklidní situace a otevřou se kinosály. Je jim to jedno, protože si spočítali, že internetová služba Amazon Prime, kde snímek uvedli, jim vydělá dost. V budoucnu se s takovým postupem kinaři budou muset smířt, i společnost Disney už avizovala, že kina nebudou prioritou.

O pokračování Borata je obrovský zájem, přestože se o něm ještě nedávno nevědělo. Cohen natáčel v utajení. Žádné reportáže a PR tiskové zprávy nevydával, vzhledem k charakteru humoru a způsobu natáčení nic prozradit ani nemohl.

První Borat z roku 2006 se stal celosvětovým hitem a udělal ze Sachy Barona Cohena superhvězdu. Novátorský odvážný přístup k humoru ocenila kritika, ale spousta lidí Cohena po premiéře žalovala.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků