Hlavní obsah

O psí lásce. Film Gump nabízí trailer

Snímek F. A. Brabce „o psí lásce“ nazvaný Gump – pes, který naučil lidi žít vstoupí po odkladech do kin 15. dubna příštího roku. Nyní nabízí trailer.

O psí lásce. Film Gump nabízí trailer

Film vznikl na základě stejnojmenné knižní předlohy Filipa Rožka. „Projekt Gump ale není jen o filmu nebo o knížce, váže se na něj spousta dalších věcí. Mimo jiné jsme na Říčansku zahájili výstavbu nového psího útulku, který ponese Gumpovo jméno. Dokončen by měl být právě kolem premiéry filmu v kinech,“ vysvětlil autor knihy a spoluproducent filmu.

Gump – pes, který naučil lidi žít

Foto: Bioscop

Ve filmu se objevuje i známý kněz Zbigniew Czendlik. „Paradoxně v kontextu dnešní doby jsme my lidé, tuláci tápající v nejistotách, zavřeni ve svých domovech jako v psích útulcích. A receptem na deprese z toho zoufalství je právě pes. Jeho láska k páníčkovi bez podmínek,“ svěřil se římskokatolický kněz.

V hlavních rolích se představí Bolek Polívka, Eva Holubová, Ivana Chýlková, Karel Roden, Richard Krajčo a Jana Plodková.

„Pes není věc nebo hračka pro naše rozmary, je to právoplatný člen rodiny a měli bychom se k němu tak chovat. A věřím, že právě film o Gumpovi nám ukáže, jak silný vztah mezi zvířetem a člověkem může být a je,“ dodala Plodková.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků