Hlavní obsah
Kristen Bellová se těší na novou roli. Foto: ČTK/APInvision/Jordan Strauss

Kristen Bellová v černohumorném thrilleru pro Netflix

Streamovací služba Netflix chystá minisérii The Woman In The House (Žena v domě), ve které se představí americká herečka Kristen Bellová. Zprávu přinesl magazín The Hollywood Reporter.

Kristen Bellová se těší na novou roli. Foto: ČTK/APInvision/Jordan Strauss
Kristen Bellová v černohumorném thrilleru pro Netflix

Od tvůrců sitcomu Nobodies a animovaného seriálu o slavném boxerovi Mike Tyson Mysteries, Rachel Ramrasové, Hugha Davidsona a Larryho Dorfa, pochází připravovaná osmidílná série The Woman In The House pro online platformu Netflix.

Seriál, který bude oscilovat na hranici thrilleru a černé komedie, se ponese v podobném duchu jako mysteriózní kinohit Dívka ve vlaku. Bellová si zahraje Annu, kterou otřásl bolestný rozchod a pro niž je každý den jako ten předchozí. Osamocena zabíjí čas popíjením vína a sledováním vnějšího světa z okna svého bytu. Z letargie ji probudí až pohledný soused, který se přistěhuje do protějšího domu, a také hrůzná vražda, jíž je svědkem.

Herečka ztvárnila desítky filmových a televizních rolí, za ústřední úlohu v komediálním seriálu Dobré místo odehrávajícím se v posmrtném životě byla nominována na Zlatý glóbus.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků