Hlavní obsah
Petra Hřebíčková a Karel Zima Foto: Bioscop

Komedii s Hřebíčkovou zdržel virus, v srpnu jde do kin

Štěstí je krásná věc, romantická komedie s Petrou Hřebíčkovou a Karlem Zimou, vstoupí do kin 27. srpna. V dubnu premiéru překazila pandemie.

Petra Hřebíčková a Karel Zima Foto: Bioscop
Komedii s Hřebíčkovou zdržel virus, v srpnu jde do kin

Ve filmu si zahráli také Jan Dolanský, Ondřej Pavelka, Marek Taclík, Tomáš Jeřábek, Zdeněk Godla, Markéta Hrubešová, Martin Písařík a David Novotný.

„Je to romantická komedie, takže má happy end a tím je v našem případě svatba,” prozradil režisér snímku Jiří Diarmaid Novák.

„To, že se vdávám, je hrozně dojemný. Oba jsme si s Karlem Zimou před oltářem poplakali. Karel je ve filmu hasič, takže jsme měli hasičskou svatbu,” svěřila se představitelka hlavní role.

„Natáčení bylo pro mě i Karla hodně zábavné, vyzkoušeli jsme si spoustu nových věcí. Bylo to adrenalinové, i plné romantiky a humoru,“ dodala jedna z nejobsazovanějších hereček.

Nezaměstnaná dvojice ve filmu vyhraje balík peněz. „Vyhrát takový balík pro ně není výhra, ale spíš problém. Nedokážou s tím najednou nakládat a z toho vznikají vtipné situace. A samozřejmě taky problémy, takže to chvíli vypadá i na rozchod,“ popsali své postavy Jany a Čendy Hřebíčková a Zima.

Ve filmu zní slavná píseň Richarda Müllera Štěstí je krásná věc a také druhá, kterou nazpíval nově - Chladnej den s textem Gábiny Osvaldové.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků