Hlavní obsah
UDG vyzvali diváky, aby jim byli nablízku, a koncert kvůli tomu nedokončili. Foto: Petr Hloušek, Právo

Votvírák nabídne to nejlepší z domácí hudební scény

Votvírák, na kterém vystupují ti nejlepší hudebníci z české a slovenské scény, se v roce 2020 bude konat už počtrnácté. Tentokrát v areálu bývalého vojenského výcvikového prostoru v Milovicích festival proběhne 12. až 14. června.

UDG vyzvali diváky, aby jim byli nablízku, a koncert kvůli tomu nedokončili. Foto: Petr Hloušek, Právo
Votvírák nabídne to nejlepší z domácí hudební scény

Festival nenese jméno Votvírák jen tak. Jeho název značí, že otvírá festivalovou sezónu. A nejinak tomu bude i v roce 2020. Každý ročník divákům nabídl to nejlepší z naší scény. Na festivalu vystoupili například muzikanti Divokej Bill, Aneta Langerová, Mandrage nebo Lipo.

Program začne po obědě

Jak to bude probíhat v roce 2020? Votvírák otevře brány v pátek 12. června 2020 ve 13 hodin. V sobotu 13. června se festivalový areál otevírá v 10 hodin, kdy začne prodej na pokladnách.

Festivalové parkoviště a stanová města budou zpřístupněny pro návštěvníky festivalu už ve čtvrtek 11. června po 18. hodině.

Vstupenky

Ceny vstupenek jsou lidové. Za 379 korun pořídíte vstup na celou dobu konání festivalu včetně místa ve stanovém městečku. Stan si samozřejmě musíte přivézt svůj.

Doprava i díky kyvadlovému autobusu

Milovice se nacházejí pouze 25 kilometrů od Prahy. Na Votvírák se dostanete autem, vlakem i autobusem, a dokonce tam jezdí z Prahy i kyvadlová doprava.

Pokud pojedete autem, sjedete z rychlostní silnice na Mladou Boleslav - (exit 26 Benátky nad Jizerou) a z královéhradecké dálnice (exit 18 Bříství). Příjezdové cesty budou označeny dopravním značením.

Pokud jedete autobusem, vystoupíte na zastávce Milovice. Jedete-li na Votvírák vlakem, pak vystoupíte na nádraží Milovice, které se nachází kilometr od areálu, kde se koná festival. Ten můžete dojít, nebo můžete využít speciální autobusovou kyvadlovou dopravu z nádraží Milovice do areálu Votvíráku a zpět.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků