Hlavní obsah
UDG vyzvali diváky, aby jim byli nablízku, a koncert kvůli tomu nedokončili. Foto: Petr Hloušek, Právo

Votvírák nabídne to nejlepší z domácí hudební scény

Votvírák, na kterém vystupují ti nejlepší hudebníci z české a slovenské scény, se v roce 2020 měl konat už počtrnácté, kvůli koronavirové pandemii byl však přesunut na rok 2021. V areálu bývalého vojenského výcvikového prostoru v Milovicích festival proběhne 18. až 20. června.

UDG vyzvali diváky, aby jim byli nablízku, a koncert kvůli tomu nedokončili. Foto: Petr Hloušek, Právo
Votvírák nabídne to nejlepší z domácí hudební scény

Festival nenese jméno Votvírák jen tak. Jeho název značí, že otvírá festivalovou sezónu. A nejinak tomu bude i v roce 2021. Každý ročník divákům nabídl to nejlepší z naší scény. Na festivalu vystoupili například muzikanti Divokej Bill, Aneta Langerová, Mandrage nebo Lipo.

Program zatím nezveřejněn

Program festivalu nebyl pro rok 2021 zatím představen, dá se však očekávat, že se areál akce otevře v sobotu v dopoledních hodinách, kdy začne i prodej na pokladnách.

Informace o programu, možnostech parkování či protivirových opatřeních budeme postupně aktualizovat.

Vstupenky

Cena základní vstupenky je 459 korun a zajišťuje vstup po celou dobu konání festivalu, včetně místa ve stanovém městečku. Stan si samozřejmě musíte privézt svůj.

Zakoupené vstupenky na letošní, zrušený Votvírák budou automaticky platit i příští rok. V případě, že se nemůžete v roce 2021 festivalu zúčastnit, můžete od 31. října 2021 požádat o vrácení peněz.

Doprava i díky kyvadlovému autobusu

Milovice se nacházejí pouze 25 kilometrů od Prahy. Na Votvírák se dostanete autem, vlakem i autobusem, a dokonce tam jezdí z Prahy i kyvadlová doprava.

Pokud pojedete autem, sjedete z rychlostní silnice na Mladou Boleslav - (exit 26 Benátky nad Jizerou) a z královéhradecké dálnice (exit 18 Bříství). Příjezdové cesty budou označeny dopravním značením.

Pokud jedete autobusem, vystoupíte na zastávce Milovice. Jedete-li na Votvírák vlakem, pak vystoupíte na nádraží Milovice, které se nachází kilometr od areálu, kde se koná festival. Ten můžete dojít, nebo můžete využít speciální autobusovou kyvadlovou dopravu z nádraží Milovice do areálu Votvíráku a zpět.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků