Hlavní obsah
Americká kapela Green Day. Foto: ČTK

Rock for People nabídne to nejlepší z domácí rockové scény

Milovníci rocku se každoročně chystají na festival Rock for People. Ten se bude v roce 2020 konat od 18. do 20. června, již tradičně ve Festivalparku v Hradci Králové.

Americká kapela Green Day. Foto: ČTK
Rock for People nabídne to nejlepší z domácí rockové scény

Rock for People je jeden z největších českých rockových hudebních festivalů konající se od roku 2005. Původně se odehrával na atletickém stadionu v Českém Brodě, ale od roku 2007 se fanoušci sjíždí do Festivalparku na bývalé vojenské letiště v Hradci Králové.

Program v čele s Green Day a Fall Out Boy

V minulosti Rock for People přivítal mnohé slavné rockery z Čech i zahraničí. Na festivalu vystoupily například kapely Wohnout, Placebo nebo Arctic Monkeys.

Pořadatelé už oznámili, že v roce 2020 se můžeme těšit na legendární skupiny Green Day a Fall Out Boy. Další headlineři budou oznámeni během následujících měsíců.

Vstupenky

Na třídenní festival vás vstupenky vyjdou na 2490 korun. Více informací o vstupenkách najdete na webu festivalu.

Doprava zdarma

Do Hradce Králové se dostanete autem a jezdí tam autobusy i vlaky. Z města se na místo festivalu dostanete linkovými trolejbusy a autobusy. V bezprostřední blízkosti Festivalparku se nachází zastávka Letiště. Návštěvníci taky můžou využít autobusovou kyvadlovou dopravu, která bude jezdit z Hradce Králové k Festivalparku zdarma.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků