Hlavní obsah
Americká kapela Green Day. Foto: ČTK

Rock for People nabídne to nejlepší z domácí rockové scény

Milovníci rocku se každoročně chystají na festival Rock for People. Ten byl v roce 2020 kvůli pandemii koronaviru naneštěstí zrušen, dávno vyprodaná akce se však bude znovu pořádat v roce 2021, již tradičně v Hradci Králové.

Americká kapela Green Day. Foto: ČTK
Rock for People nabídne to nejlepší z domácí rockové scény

Rock for People je jeden z největších českých rockových hudebních festivalů konající se od roku 2005. Původně se odehrával na atletickém stadionu v Českém Brodě, ale od roku 2007 se fanoušci sjíždí do Festivalparku na bývalé vojenské letiště v Hradci Králové. Zde se bude konat i RFP 2021, a to v termínu 10.-12. června.

Program v čele s Green Day a Fall Out Boy

V minulosti Rock for People přivítal mnohé slavné rockery z Čech i zahraničí. Na festivalu vystoupily například kapely Wohnout, Placebo nebo Arctic Monkeys.

Pořadatelé festivalu slíbili, že se pokusí zajistit podobně nabitou sestavu učinkujících, jakou měli domluvenou na léto 2020. I příští rok se tak můžeme těšit na Green Day, Fall Out Boy nebo The 1975. Oficiální line up se bude doplňovat až do září.

Vstupenky

Festival byl pro rok 2020 beznadějně vyprodán již v lednu, platnost vstupenek byla automaticky prodloužena i pro následující termín. Prodej vstupenek, které byly vráceny, byl spuštěn 21. července. Momentálně nejsou další vstupenky k dispozici.

Na třídenní festival vyšly lupeny na 2490 korun. Více informací o vstupenkách najdete na webu festivalu.

Doprava zdarma

Do Hradce Králové se dostanete autem a jezdí tam autobusy i vlaky. Z města se na místo festivalu dostanete linkovými trolejbusy a autobusy. V bezprostřední blízkosti Festivalparku se nachází zastávka Letiště. Návštěvníci taky můžou využít autobusovou kyvadlovou dopravu, která bude jezdit z Hradce Králové k Festivalparku zdarma.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků