Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz

Na Mácháč se sjedou hvězdy taneční scény

V druhé půlce srpna se již tradičně koná festival taneční hudby Mácháč. Populární akce se sice letos přesunula na rok 2021, organizátoři však připravili náhradní program.

Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz
Na Mácháč se sjedou hvězdy taneční scény

Festival Mácháč je největším domácím beach open air festivalem. Na pláži Klůček u Máchova jezera už se vystřídaly hvězdy jako Tiësto, Carl Cox nebo Paul van Dyk.

Program plný novinek

Po letošní zrušené akci se dvacátý ročník uspořádá 20. a 21. sprna 2021. Program naštěstí zůstal vesměs stejný, k vidění tak budou hvězdy jako Afrojack nebo Paul Kalkbrenner.

V původním termínu konání festivalu 21. a 22. srpna 2020 organizátoři připravili náhradní akci Mácháč Forever, kteroá bude na dvou místech, navíc bude kapacitně velmi omezena.

V dalším roce chystají organizátoři festivalu pár novinek. Dojde například k přeskupení areálu, včetně přemístění hlavní stage na vodní plochu. Součástí areálu bude nově také odpočinková zóna.

Vstupenky

Vstupenky se prodávají v jednotlivých vlnách a podle toho se odvíjí ceny. Dvoudenní vstupenka zatím stojí 1590 korun, jednodenní něco přes tisícovku. Lupeny na Mácháč Forever jsou nyní v prodeji za 500 korun. Více informací o vstupenkách najdete na webu festivalu.

Vstupenky na rok 2020 budou automaticky platit i na nový termín v roce 2021.

Doprava přímým spojem

Máchovo jezero leží asi 80 kilometrů severně od Prahy. Autem se tam dostanete z Prahy po silnici číslo 9 směrem na Mělník, pak pojedete do Dubé a z ní do Doks, u kterých se Mácháč nachází. V době konání festivalu je možno využít placených parkovišť nedaleko festivalového areálu. Cena za parkování je 350 korun na celý festival.

Chcete-li k jezeru dojet vlakem, jeďte do Mladé Boleslavi a tady přestupte na vlak do Doks. Autobusem se k Máchovu jezeru nejlépe dostanete z Prahy přímým spojem z Holešovic nebo Černého Mostu.

Ubytování bez stanu

Festival neprovozuje žádné stanové městečko. Ubytovat se můžete na místě v Autokempu Klůček nebo v penzionech v Doksech. Pořadatelé doporučují zařídit si ubytování spíš dříve než později, protože dobrá a blízká ubytování bývají brzy obsazena.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků